10 faktów o serii TERMINATOR [TOPOWA DYCHA]00:07:25

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Topowa_Dycha
Terminator: Resistance to pierwszoosobowa strzelanka wyprodukowana przez polską firmę Teyon, która opowiada oryginalną historię opartą o kultowe filmy Terminator i Terminator 2: Dzień Sądu. Jej akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym Los Angeles 31 lat po Dniu Sądu i przybliża losy Ruchu Oporu prowadzącego wojnę z maszynami. Poznajemy tu też nowego bohatera, Jacoba Riversa z Zachodniej Dywizji. Na początku to tylko zwykły szeregowiec, ale nagle staje się celem Skynetu i musi przeżyć starcie z elektronicznymi mordercami!

Zobacz zwiastun: https://youtu.be/t7wWlBY6LNw
Kup grę: http://bit.ly/ZamowTerminatora

Materiał powstał przy współpracy z Koch Media Poland

Listopad to naprawdę gorący miesiąc dla wszystkich fanów marki Terminator: do kin wszedł film Mroczne Przeznaczenia, a na pecetach i konsolach pojawiła się gra od polskiego studia. Z tej okazji przybliżamy ciekawostki związane z tą popularną serią, która ma już 25 lat.

ODWIEDŹ SKLEP TOPOWEJ DYCHY - http://topowadycha.cupsell.pl

Odliczanie czas zacząć! Dyszka faktów, ciekawostek lub po prostu informacji, które raz cię rozbawią, a kiedy indziej wzruszą do łez. Od teorii konspiracyjnych, przez nietypowe wydarzenia, aż do najdziwniejszych wynalazków.Współpraca: marta.wolosik@mediakraft.tv

Subskrybuj kanał: https://www.youtube.com/user/topowadycha
Polajkuj facebooka: http://www.facebook.com/TopowaDychaPL
Sprawdź mój Instagram: https://instagram.com/topowadycha/

Komentarze