Niesamowite Momenty Uchwycone Na Kamerze 200:10:14

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
Wyobraź sobie że jesteś takim twardzielem, że podpalasz strzałę, którą celujesz w znicz olimpijski. Wystrzelasz ją, a ona podpala olimpijski znicz, oświetlając ciemną noc.
Dokładnie takim wejściem rozpoczęły się Igrzyska Olimpijskie podczas ceremonii w 1992 r w Barcelonie (we Włoszech).

Zobacz ten film z olimpiady, gdzie północnoKoreański skejter potyka się i upada.

To samo robi Jego Japońska rywalka w meczu piłki nożnej kobiet, w którym jej nogi zaplątały się z nogami innej uczestniczki w trakcie trwania meczu.

Podczas meczu piłki nożnej zawodnik flipa w przód przed bramkarzem i strzelił gola.

Najszybszy strajk (zbicie wszystkich kręgli) nie miał miejsca na kręgielni.
To trafienie miało miejsce na torze wyścigowym, kiedy piłka do kręgli została wyrzucona z pędzącego samochodu wyścigowego, zbijając kręgle ustawione w rzędzie na asfalcie.

Wzruszający moment podczas wyścigu rowerowego. Mały synek Marka Renshowa- profesjonalnego kolarza - przy ostatnim przystanku (chodzi o feed stop /feed oznacza karmić/ czyli czas w którym podczas wyścigu, kolarze mogą sie zatrzymać na piciu) wręczył swojemu tacie napój.

Lebronowi Jamesowi udało się dokonać prawie niemożliwego. Rozegrał akcje odbijając piłke za plecali i między nogami swojego kolegi z drużyny Tristana Thompsona zdobywając po tym trafienie.

Koreańska organizacja bejsbolowa wzięła sprawy w swoje ręce. Zastąpiła puste miejsca na trybunach pluszakami, aby widzowie oraz sami zawodnicy czuli że to bardziej klimatyczne i przyjemne, oglądać taki mecz podczas kryzysu.

Zobacz mecz Miami Marlins w którym Austin Dean uderza w puszkę piwa stojącą na samym szczycie piramidy z puszek piwa.

Mitch Marrer zrobił walentynkę swojej młodej fance gdy podczas meczu podszedł do niej, wręczył jej krążek i zrobił z nią zdjęcie. Mały gest, lecz dziewczyna zapamięta go do końca swojego życia.

Ten wyjątkowy, pełen wdzięku gol Fransis gdzie Benjamin Privara swoi, powrotem doskonale oddał piękno piłki nożnej. Ten gol był także końcem biegu Argentyny na mundialu w 2018r.

Ten film z Kaitlym Ohashi podbił internet. Zawodniczka z wdziękiem wykonała swój rutynowy występ, za który udało jej się zdobyć idealną dziesiątkę.

Tem bramkarz chciał wykopać jak najdalej piłkę ponieważ mezcz był na ich niekorzyść jednak stało się to
To chyba nazywa się psia interwencja. xd

Ten mecz rozegrany między Buffalo Bills a Indianapolis Colts w 2017 roku, toczył się w nietypowych warunkach - w trakcie burzy śnieżnej. Stadion był pokryty grubą warstwą śniegu lecz mimo to zawodnicy postanowili kontynuować grę.

Niesamowite Momenty Uchwycone Na Kamerze 2

INSTAGRAM: pafi.youtube _

SKLEP Z KOSZULKAMI - pafistyle.selino.pl _
ZOSTAŃ PATRONEM! CZEKAJĄ CIĘ NIESAMOWITE NAGRODY!_
patronite.pl/PaFi

mój drugi kanał - quality studio

donate! https://tipanddonation.com/PaFiYT _
mój fejs- PaFi _
snap-patryk910500 _
email:patryk910500@gmail.com _

Komentarze