MAM RAKA i CO DALEJ (NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY TARCZYCY)00:18:12

zwiń opis video pokaż opis video
INSTA https://www.instagram.com/mateusz_strelau
SUBSKRYBUJ KANAŁ http://bit.ly/SubskrybujMateusza
FB https://www.facebook.com/photoyoung.photography

MAM RAKA i CO DALEJ (NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY TARCZYCY)

Chciałbym odpowiedzieć jeszcze pisemnie, na kilka dodatkowych pytań, które od Was otrzymałem.

1. Dlaczego szpital w Zgierzu?
- Powiedzieli mi lekarze, w jakich miastach znajdują się szpitale i powiedzieli też, że pacjenci chwalą sobie pod Łodzią (w Zgierzu) szpital. Prosta trasa i potwierdzam, było bardzo dobrze :)

2. Czy da się samemu wykryć nowotwór tarczycy?
- Nie. Nie każdy guzek to rak, nie każdy guzek na szyi, jest zły. Wręcz przeciwnie, wiele guzków jest nieszkodliwych i nawet nie ma potrzeby by cokolwiek z nimi robić. Jednak jeśli już są, zdecydowanie warto robić regularnie badania krwi i umawiać wizyty u endokrynologa, żeby w porę wykrył zmiany (gdyby miały się pojawić, ale nie muszą).

3. Czy były wcześniej zauważalne jakieś zmiany? Utrata wagi, zmęczenie, itp.
- U mnie nie, kompletnie bez zmian. Dlatego to babcia mnie uratowała, widząc coś na szyi. Jednak problemy tarczycowe (nie nowotwór) a po prostu problemy tarczycowe, są dość popularne (zwłaszcza u kobiet) i można mieć tzw. nadczynność lub niedoczynność. Wtedy pojawiają się właśnie jakieś problemy z wagą, suchością skóry, samopoczuciem i inne. Dlatego bardzo dużo ludzi bierze te tabletki co ja, ale w mniejszych dawkach, bo mają tarczycę, ale nie funkcjonuje ona tak dobrze jak powinna, więc wspomagać się trzeba tabletkami.

Raz jeszcze dziękuję za Wasze wsparcie, miłe słowa, subskrybowanie kanału. Jeśli mogę, odpiszę na komentarze, piszcie pod filmem publicznie, albo priv na insta: mateusz_strelau. Trzymajcie się i ZDRÓWKA! :)
więcej

Komentarze