Jak Zarobić MILIONY w Biznesie?00:11:01

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
Chcesz zarabiać dużo w biznesie? Być milionerem? Oto, co musisz zrobić:

Darmowy trening : https://kolodziejconsulting.pl/pro/trening/zapis-na-trening/
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6
Wyzwanie 21 dni: https://sklep.adriankolodziej.pl/funnel/wyzwanie/21-dniowe-wyzwanie/
Reklama na Facebooku :https://kolodziejconsulting.pl/pro/facebook-ads-szkolenie/facebook-ads-szkolenie/

Spis treści:

1. Zmień proces. Przykładowo sprzedajesz za pomocą telefonu 1 na 1. Możesz zmienić proces sprzedaży zapraszając potencjalnych klientów na webinar i sprzedając z webinaru. Ja zrobiłem dokładnie odwrotnie. Staraj się zaburzać rynek.

2. Asymetryczne ryzyko szukaj w biznesie luk, które łatwo wypełnić, które dają duże zyski, przy niskim ryzyku. Przykładowo na stronie z podziękowaniem za zapis na newsletter możesz zaoferować produkt. Nic to nie kosztuje, a daje zyski. Możesz po 5 dniach od zakupu zatelefonować do klienta i zaproponować nowy produkt. Kupuj złoto wtedy, gdy jest hossa i nikt go nie chce.

3. Kradnij pomysły z innych branż w Twojej będą unikalne

4. Zmień branżę na bardziej dochodową idealnym przykładem jest Joe Polish. Kolejnym przykładem jest Alex Hormozi, którego firma jest 9 cyfrowa.

5. Staraj się ciąć koszty, tam gdzie możesz np. płacąc z góry, negocjować warunki, kupując w blackfriday, kupując w przedsprzedaży.

6. Matematyka staraj się analizować wszystko, co robiłeś. Obserwować, która kampania daje najlepsze zyski, przerzucać do arkusza. Obserwować i liczyć

7. Przestań prowadzić biznes jak wszyscy inni idealnym przykładem jest polski bus, dominos,

Komentarze