Łydka Grubasa - Pinokio (Oficjalny teledysk) (2021)00:04:20

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: LydkaGrubasa
KONCERTY: http://lydkagrubasa.pl/koncerty
FB: http://facebook.com/lydkagrubasa
SUBSKRYBUJ: http://youtube.com/lydkagrubasa?sub_confirmation1
SPOTIFY: https://ffm.to/obserwujnas
PLAYLISTA: http://spoti.fi/33ejyrc
SKLEP: http://sklep.lydkagrubasa.pl
WWW: http://lydkagrubasa.pl
Management: Marcin Koćmierowski 668-474-877

Utwór nagraliśmy i zmiksowaliśmy z nieocenionym Hertza Studio - Wojtek i Sławek Wiesławscy. Teledysk, surowy niczym sumienie szefa partii, zrealizował Paweł Kukuć Eneptor Film. W drewnie głupa rżnął spontanicznie Mistrz Piły Krzysztof Kakowski.
Olbrzymie podziękowania przesyłamy dla Pani Wioletty Jaskólskiej Dyrektora CeiK w Olsztynie.

Obóz, strażnicy prowadzą na śmierć dwóch więźniów. Jeden przerażony, zaszczuty, prawie omdlewa z przerażenia, drugi idzie na luzaku, rączki w kieszeni i sobie pogwizduje. W końcu pierwszy nie wyrabia i wrzeszczy - Człowieku! Jak ty tak możesz, przecież oni zaraz nas rozwalą! Koniec, po nas, zginiemy! A drugi na to -Eeeee tam, daj mi spokój. Ja się polityką nie interesuję.

Czasem nam mówią - nie wtrącajcie się w politykę, tylko grajcie. A przecież my też jesteśmy obywatelami, to co wyczyniają jaśnie nam panujący dotyka nas bezpośrednio. Często bardzo brudnym i wykrzywionym palcem. W dodatku ubranym w piękne szatki, próbującym nas popchnąć w maliny.

Nie, to nie jest piosenka o Vatim. To by było za banalne. To kawałek dla wszystkich sił i frakcji, które posługują się kłamstwem, manipulacją i półprawdami, żeby zrealizować swoje cele. Bez oglądania się na stosowane metody i późniejsze tego skutki. Pierwsza zwrotka dla Władzy, druga dla Opozycji.

Nie jesteśmy kretynami, widzimy, jak cynicznie narzucacie nam tematy i szczujecie nas na siebie. Mamy nadzieję, że uda nam się głośno wrzasnąć król jest nagi, lub po prostu łże i kręci w żywe oczy. Może i część z nas nie interesuje się polityką, ale uwierzcie polityka bardzo interesuje się nami.

Czytaj więcej na stronie: www.lydkagrubasa.pl

#kłamkłamkłam #pinokio #wchtomożesz

Komentarze