Te zioła pomogą ci w walce z depresją!00:14:45

zwiń opis video pokaż opis video
Odwiedź nas na blogu: https://projektnatura24.pl

Odwiedź nas na: https://projektnatura24.pl/
#zdrowie #projektnatura #projektnatura24 #domowesposoby #domowelekarstwa #PN24 #Naturalnaapteka
++++++++
Dziurawiec
Dziurawiec to popularne zioło, które może zmniejszać objawy depresji.
Przegląd 35 badań z 2016 roku wykazał, że leczenie dziurawcem zmniejsza objawy u osób z depresją o przebiegu łagodnym i umiarkowanym. Niestety suplement nie okazał się skuteczny przy leczeniu ciężkiej depresji.
Podobnie jak wiele innych ziół, dziurawiec może wchodzić w interakcje z powszechnie stosowanymi lekami, również z antydepresantami prowadząc do potencjalnie zagrażających życiu skutków ubocznych.
10. Magnez
Magnez jest minerałem, który może być przydatny dla osób z depresją, u których niedobór magnezu jest powszechny, a jak pokazują badania, jego suplementacja może zmniejszyć objawy.
Randomizowane badanie z udziałem 126 osób z depresją łagodną i umiarkowaną wykazało, że przyjmowanie 248 mg magnezu dziennie przez 6 tygodni znacznie poprawiło objawy depresji w porównaniu z osobami, którym podawano placebo.

CIĄG DALSZY NA FILMIE...
++++++++
Zastrzeżenie: Materiały i informacje zawarte w kanale Projekt Natura są przeznaczone wyłącznie do celów ogólnych i edukacyjnych i nie stanowią porady prawnej, medycznej ani innej profesjonalnej porady w jakiejkolwiek sprawie. Oświadczenia te nie zostały ocenione przez żadne organizacje i nie są przeznaczone do diagnozowania lub leczenia jakiejkolwiek chorób. Zawsze należy zasięgnąć porady lekarza.

Komentarze