Czy Warto Jeszcze Kupić Kryptowaluty?00:15:28

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
Chcesz kupić kryptowaluty w 2021r? Lepiej zobacz ten materiał.
Darmowy trening : https://kolodziejconsulting.pl/pro/trening/zapis-na-trening/
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6
Moje produkty: https://www.adriankolodziej.pl/produkty-2/

Kryptowaluty to gorący rynek. Wzrosty na Bitcoinie i Ethereum przyciągają wielu początkujących inwestorów. Szczególnie teraz gdy Bitcoin i ETH wyznaczyły nowe ATH. Czy jednak jest teraz dobry moment, by kupić BTC lub ETH? Albo inne kryptowaluty? Odpowiedź w nowym wideo.

Spis treści.
1. Ryzyko. Zysk i strata jest niesymetryczna. Jako inwestor musisz brać pod uwagę ryzyko. Jaki jest stosunek zysku do potencjalnej straty. Wchodząc dziś na rynek jest większa szansa, że stracisz niż zyskasz. Jeśli chcesz wejść to raczej szukaj 30-40% korekty.

2. Każde aktywo ma momenty niedoszacowania i przeszacowania. Aktualnie rynek jest według mnie przeszacowany. Kupuj gdy leje się krew. Sprzedawaj, gdy wszyscy są chciwi.

3. W czasie hossy większość ludzi zarabia i nawet wytrawni gracze dają się ponieść emocjom. Napływają wyłącznie dobre wiadomości, a te złe są ignorowane. Ludzie przestają patrzeć racjonalnie.

4. Kryptowaluty muszą poradzić sobie z takimi przeciwnościami jak:
- duże zużycie energii (wydobycie BTC podwyższy temperaturę planety o 2*C w 14 lat). Gdyby BTC był państwe znalazłby się na 35 miejscu na świecie pod kątem zużycia energii.
- wysokie ceny transakcyjne (w szczycie powyżej 60$)
- sponsorowanie nielegalnej działalności.
- stosunkowo mała sieć.

Problemy są duże, a ceny kryptowalut gigantyczne.

5. Ceny kryptowalut to w większości spekulacja.

Komentarze