Hell's Kitchen - Uczestniczka po uszy zakochana w szefie Amaro. Wyznała mu miłość!00:02:12

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Gazeta.pl
SUBSKRYBUJ, aby być na bieżąco: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=gazetapl

Szef "Piekielnej Kuchni" wzbudza wiele emocji. Ale jak się okazuje, jedna z uczestniczek podkochuje się w Wojciechu Modeście Amaro. Nie przeszkadza jej nawet to, że często dostaje się jej od Amaro. W materiale wideo możecie zobaczyć, co Kasia Rajkiewicz mówi na temat Wojciecha Modesta Amaro.

- Szef Amaro jest taką moją platoniczną miłością - wyznała Kasia tuż po przyjściu do programu.

Mimo ogromnego stresu i wielkich emocji uczucie do szefa "Hell's Kitchen" wydaje się rosnąć z dnia na dzień, czego Kasia w ogóle nie ukrywa.

- Szefowi smakowało, ale się ze mną nie przylizał! - skomentowała Rajkiewicz jedną z pochlebnych opinii Wojciecha Modesta Amaro na temat przyrządzonego przez nią dania.

- Chciałam go liznąć w ucho - powiedziała zaraz po tym, jak kilka tygodni temu szef Amaro zrobił sobie z dziewczynami selfie.

Czasem zdarza się również, że zamiast szef Amaro, Kasia mówi o Wojciechu Modeście - szef Amoro! Zakochanej uczestniczce tak bardzo podoba się gospodarz "Hell's Kitchen", że wydaje się być głucha na krytykę ze strony Amaro.

- Zbluzgał mnie z wielką klasą. Może krzyczeć ile chce. Nie ważne. Krzycz, chodź! - zachwycała się Rajkiewicz.

Podczas wizyty Igor Herbuta z zespołu LemON, okazało się, że Kasia podkochuje się nie tylko w szefie "Hell's Kitchen", ale także w wokaliście.

- Igor jest fantastyczny. No wszystkie się w nim zadurzyłyśmy szef Amaro, także niech szef będzie trochę zazdrosny (...) Zadurzyłyśmy się bez wzajemności, tak jak w szefie Amaro - powiedziała.

Czy Kasia ponownie wyzna miłość Wojciechowi Modestowi Amaro? Tego dowiemy się już dziś o godzinie 20.05. Piekielna walka trwa! Pierwsza polska edycja najsłynniejszego kulinarnego reality show na świecie - "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" - w każdy wtorek, o godzinie 20:05, tylko w Telewizji POLSAT! Zapraszamy!

Film znajduje się w katalogu: Wiadomości i polityka


więcej

Komentarze