Dokąd zmierzamy? Cień Izraela nad Polską00:58:17

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Relacje polsko-żydowskie to temat będący nader często wywlekany podczas debaty publicznej. Nader często jest on przedstawiany niezwykle jednostronnie - zgodnie z interesami państwa położonego w Palestynie.

Przyczyną takiego stanu rzeczy jest najprawdopodobniej obecność w polskich instytucjach państwowych, mediach, życiu społecznym i religijnym oficjalnych i zakamuflowanych przedstawicieli żydowskiego lobby, którzy przede wszystkim strzegą interesów swoich mocodawców. Owocuje to biernością polskich instytucji wobec zakłamywania historii, serwilizmem w polityce zagranicznej czy wciąż wiszącą nad naszym krajem groźbą realizacji roszczeń do tzw. mienia bezspadkowego. Ten stan rzeczy dopełnia stanowisko mediów i polityków wobec eskalacji konfliktu izraelsko-palestyńskiego. Nad Wisłą jedynie słuszną narracją jest narracja proizraelska.

O przyczynach takiego stanu rzeczy, rozgrywkach na politycznej szachownicy i utracie przez Polskę suwerenności usłyszycie Państwo w kolejnym odcinku cyklu Dokąd zmierzamy?. Gościem Kamila Klimczaka będzie Marian Miszalski.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Wesprzyj naszą pracę tradycyjnym przelewem bankowym na numer konta:
PL 74 1140 2004 0000 3702 4136 3109 [Kod BIC/SWIFT - BREXPLPWMBK]
PayPal: KomentarzKonieczny@gmail.com lub https://paypal.me/korczarowski?locale.xpl_PL
Patronite: https://patronite.pl/emisjatv

Film znajduje się w katalogu: Dokąd Zmierzamy


więcej

Komentarze