Dokąd Zmierzamy? Czerwoni ekstremiści okupują uczelnie01:12:41

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Coraz częściej środowiska uniwersyteckie utożsamiają się z poglądami lewicowo-liberalnymi. Studenci i wykładowcy o prawicowych przekonaniach są w zdecydowanej mniejszości i z roku na rok walka ideologiczna się zaostrza. Teraz niektórych studentów i wykładowców o konserwatywnych przekonaniach takich jak prof. Aleksander Nalaskowski, wykładowca UMK czy student UW Konrad Smuniewski próbuje się wyrzucić z uczelni.

Lewicowi ekstremiści panoszą się za to na uniwersytetach, bez skrupułów odwołując się wprost do ideologii marksistowskiej, której różnorodne odmiany zrodziły najbardziej zbrodnicze systemy w historii ludzkości. Tymczasem pracownicy naukowi uczelni wyższych z premedytacja przemilczają ten niewygodny fakt, skupiając się jedynie na tropieniu faszyzmu.

O tym, czy możliwe jest odwrócenie lewackiego marszu przez instytucje i o przyczynach kapitulacji prawicy na wyższych uczelniach już dziś w programie z cyklu Dokąd Zmierzamy?. Kamil Klimczak będzie rozmawiał z Jakubem Zgierskim, autorem bloga: Młot na marksizm.


---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze.
Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Film znajduje się w katalogu: Dokąd Zmierzamy


więcej

Komentarze