Miracle Garden, Dubai Frame. Niesamowite miejsca w Dubaju. Ramadan. Można dostać zawału w tej ramce.00:28:30

zwiń opis video pokaż opis video
To co dzisiaj zobaczycie zrobiło na nas ogromne wrażenie!
W Dubaju mamy Ramadan. Dużo obostrzeń ale się nie damy :) Marta ubrała dłuższą sukienkę. Ruszyliśmy z nowa nawigacja zobaczyć najpiękniejszy ogród świata. Niestety nie do końca nawigacja się sprawdziła. Wielokrotnie musieliśmy zawracać albo jechać inna trasą. Na szczęście dojechaliśmy! Ogród przepiękny! Całkowicie naturalny. To niesamowite jak w tych upałach mogą dbać o wszystkie te kwiaty. Zobaczcie sami.

Po kilku godzinach w ogrodzie Miracle Garden pojechaliśmy do Ramki Dubaju :) Kolejne niesamowite miejsce które warto odwiedzić będąc w tym nowoczesnym mieście. Dubai Frame gdyż tak brzmi nazwa tego obiektu to nowoczesna budowla do której wjeżdża się bardzo szybką windą. Na miejscu chodzicie po szklanej podłodze która z matowej robi się przezroczysta pod wpływem nacisku stopy. Coś.. nie dla osób z lękiem wysokości! Można dostać zawału. Ale na szczęście my się nie boimy wysokości. Skakaliśmy z komina w Szczecinie - możecie zobaczyć o tym film na kanale.

Dodatkowo z filmu dowiecie się ile kosztuje przelot do Dubaju dla dwóch osób, ile kosztuje hotel w Dubaju na tydzień i ile kosztuje wynajem samochodu w Dubaju. Nie tak drogo jak myślisz.

P.S.
Niestety moje Gopro Hero 7 nie daje rady w tych upałach i się gotuje w trybie 4k. Zatem z Dubaju będą filmy Full HD 1920 x 1080. Nie dało się inaczej.


Pozdrowienia i dzięki, że tu jesteście!

Zapraszam do oglądania tego odcinka oraz dziękuję za wszystkie lajki i subskrypcje!!

Data nagrania kwiecień 2021

Dziękuję za wszystkie subskrypcje i komentarze i zapraszam na Instagram gdzie na bieżąco możecie śledzić to co robię.

-------------------------------------------------------------------

Instagram: https://www.instagram.com/maciejontour/

Kontakt: wspolpraca@maciejontour.pl

-------------------------------------------------------------------
#MIRACLE_GARDEN #DUBAI_FRAME #EMIRATES

Komentarze