MORTAL KOMBAT 1995 VS MORTAL KOMBAT 202100:11:26

    zwiń opis video pokaż opis video
    Dodał: WatchMojoPolska
    W tym odcinku dwa filmy Mortal Kombat! Panie i panowie, przed Wami Mortal Kombat 1995 kontra Mortal Kombat 2021! Bierzemy pod uwagę takie kategorie, jak Walki, Cytowalność, Wierność źródłu i nie tylko!

    #mortalkombat2021 #mortalkombat #top10

    Kliknij by subskrybować: https://www.youtube.com/channel/UC0CC_MaeMKk6qRoQVwFdo_g?sub_confirmation1

    Sprawdź nasze media społecznościowe
    http://www.Twitter.com/WatchMojo
    http://instagram.com/watchmojo
    http://www.Facebook.com/WatchMojo

    Sprawdź nasz merch:
    http://watchmojo.com/store/

    WatchMojo to wiodący producent internetowych treści wideo. Nowe filmy na naszym polskim kanale czekają na Was każdego tygodnia!

    Komentarze

    • avatar

      robert_k3+ 4  

      Takie porównanie dla gimbazy urodzonej w czasach gdy MK był już starą gierą. Wersja z 95 to super walki, wręcz namacalne, scorpion, reptile, sub zero, najlepsze pojedynki. Genialna muzyka i wspaniały mroczny klimat + aktorstwo tutaj głownie Shang, Rayden i Kang.
      Wersja z 2021 to dno i wodorosty. odpowiedz

    • avatar

      anonim+ 3  

      mylisz sie bo film z 95 przedstawia bardziej nasze realia a ten nowy to mieszanina efektów specjalnych odpowiedz

    • avatar

      anonim+ 2  

      co to ma byc idz robic moze filmiki z minecraftu a nie z dobrego mortala z 95r nie znasz sie a jedyne co sie dowiedzialem to to ze mortal z 1995r to dno sam jestes dno idz pograc w robloxa i nie zawracaj gitary odpowiedz

    • avatar

      sn8qcdn5gm+ 1  

      Jak można porównać budżet filmu z 95 roku vs z 2021 odpowiedz

    • avatar

      anonim+ 1  

      Mortal kombat z 2021 wybitny? Co wy ćpiecie? odpowiedz

    • avatar

      anonim+ 1  

      Biorąc pod uwagę materiał źródłowy czyli grę w której było kilka postaci i trochę tekstu to wersja z 95 roku zrobiła robotę i jak na ówczesne możliwości technologiczne była w porządku ale żeby to ogarnąć trzeba by porównać np. ostatniego batmana i jego wersję np. z Val'em Killmerem wiele pomysłów na realizację efektów filmowych zwyczajnie wtedy nie istniało jak choćby "bullettime" z Matrix'a to do czego można się przyczepić to tak naprawdę druga część którą przeładowano postaciami z gry w skutek czego pozostał pewien niedosyt postaci jak np. Nightwolf i jeżeli miałbym sobie "pogdybać" to sądzę że z drugiej części powinny powstać część 2 i 3 żeby niejako rozwinąć bardziej różne wątki franczyzy i wtedy myślę że spokojnie by się to obroniło ale niestety jest co jest i tak już zostanie a wersji nowej i tak nie wróżę lepszego losu bo to ciągle jest kręcenie się wokół tematu franczyzy która już się wyeksploatowała chociażby kompilacjami cutscenek z nowszych odsłon gry... odpowiedz