Atak żmii ssss sumy, leszcze i szeryf drogowy - nocne wędkarstwo00:21:12

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: lucio
Pierwsze nocne wędkarstwo z obozem Łowcy w 2016 roku. Łowię z chłopakami sumy i leszcze na rzece Wisłok w miejscowości Boguchwała k. Rzeszowa (woj. podkarpackie). Film wędkarski w którym będą ryby, atak żmii, szeryf drogowy i balety na 102. Łowiliśmy na klasyczny grunt, feeder drgającą szczytówkę i wędki karpiowe. Ryby brały słabo mimo to udało się co nie co połowić. Jak film się spodoba zostaw łapkę w górę za co z góry dziękuję. Zachęcam jednocześnie do dyskusji w komentarzach. Kolejna premiera standardowo w piątek o 19:00, bo weekend zaczyna się w piątki o 19 na kanale łowcy. Ryby, ryby, ryby!

Odwiedź sklep wędkarski Łowca:
http://www.wedkarstwo.lucio.pl/sklep/

Przeczytaj artykuł o wyprawie:
http://wedkarstwo.lucio.pl/atak-zmii/

Mapka z dojazdem do rzeki Wisłok w miejscowości Boguchwała:
https://goo.gl/maps/VEV7d3Hxzsk

Znajdziesz mnie na:
Facebook: http://www.facebook.com/wedkowanie
Twitter: https://twitter.com/#!/grafik2d
YouTube: http://www.youtube.com/wedkowanie
Strona www: http://www.wedkarstwo.lucio.pl
Instagram: http://instagram.com/wedkowanie
Pinterest: http://pinterest.com/wedkowanie
Google +: https://plus.google.com/u/0/107013739160333704717/posts

Wędkarstwo Lucio to nieszablonowe filmy wędkarskie z wypraw nad wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnych. Od 2010 roku zrzesza w serwisie YouTube największą w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela Wędkarstwo Lucio i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo amatorskie.

2016r. top 10 najchętniej oglądanych kanałów na Polskim YouTube w kategorii sport wg. Sotrender, nieprzerwanie od 2015 roku
2015r. srebrna odznaka PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego,
2014r. wyróżnienie Planete+ dla najbardziej inspirującego vlogera
2013r. finał „Blog roku" organizowanego przez Onet.
2010r. nieprzerwanie lider filmów wędkarskich na Polskim YouTube

Raz w roku organizowane są ogólnopolskie 2-u dniowe zawody wędkarskie o "Puchar Wędkarstwo Lucio", w których zawodnikami są widzowie z całej Polski.

Łukasz Żółty (Lucio) to z wykształcenia grafik komputerowy, który od 1999r, każdą wolną chwilę spędza nad wodą z wędką w ręku. Wędkarstwo to jego hobby i wielka pasja. Od 2010 roku obok wędkarstwa jako druga pasja zrodziło się nagrywanie filmów z wypraw wędkarskich.

Kontakt na stronie www.wedkarstwo.lucio.pl

Film znajduje się w katalogu: Wędkarstwo nocą


więcej

Komentarze