Jaja świni, hoddogulec & łowienie na feeder - wędkarstwo nocą00:21:19

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: lucio
Druga w tym roku nocka na rybach. Łowimy nocne leszcze, jazie, krąpie i płocie. Standardowo wędkarstwo gruntowe w tym feeder i drgająca szczytówka. Na filmie nie zabraknie wystrzałowego kącika kulinarnego i enigmatycznej porady dnia. O co chodzi z jajami świni i hoddogulcem musicie sprawdzić sami. Zapraszam na wędkarstwo nocą w obozie Łowcy. Standardowo jak film się spodoba proszę zostawić łapkę w górę za co serdecznie dziękuję. Kolejny film jak zwykle w piątek o 19 bo weekend zaczyna się w piątki o 19 na kanale Łowcy. Ryby, ryby, ryby!

Zapraszam do sklepu wędkarskiego Łowca:
http://www.wedkarstwo.lucio.pl/sklep/

Przeczytaj artykuł o wyprawie:
http://wedkarstwo.lucio.pl/nocka/

Mapka z dojazdem do rzeki Wisłok w miejscowości Boguchwała:
https://goo.gl/maps/Z2Bhs9ZsCQz

Znajdziesz mnie na:
Facebook: http://www.facebook.com/wedkowanie
Twitter: https://twitter.com/#!/grafik2d
YouTube: http://www.youtube.com/wedkowanie
Strona www: http://www.wedkarstwo.lucio.pl
Instagram: http://instagram.com/wedkowanie
Pinterest: http://pinterest.com/wedkowanie
Google +: https://plus.google.com/u/0/107013739160333704717/posts

Wędkarstwo Lucio to nieszablonowe filmy wędkarskie z wypraw nad wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnych. Od 2010 roku zrzesza w serwisie YouTube największą w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela Wędkarstwo Lucio i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo amatorskie.

2016r. top 10 najchętniej oglądanych kanałów na Polskim YouTube w kategorii sport wg. Sotrender, nieprzerwanie od 2015 roku
2015r. srebrna odznaka PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego,
2014r. wyróżnienie Planete+ dla najbardziej inspirującego vlogera
2013r. finał „Blog roku" organizowanego przez Onet.
2010r. nieprzerwanie lider filmów wędkarskich na Polskim YouTube

Raz w roku organizowane są ogólnopolskie 2-u dniowe zawody wędkarskie o "Puchar Wędkarstwo Lucio", w których zawodnikami są widzowie z całej Polski.

Łukasz Żółty (Lucio) to z wykształcenia grafik komputerowy, który od 1999r, każdą wolną chwilę spędza nad wodą z wędką w ręku. Wędkarstwo to jego hobby i wielka pasja. Od 2010 roku obok wędkarstwa jako druga pasja zrodziło się nagrywanie filmów z wypraw wędkarskich.

Kontakt na stronie www.wedkarstwo.lucio.pl

Film znajduje się w katalogu: Wędkarstwo nocą


więcej

Komentarze