Harry Potter jako reakcja łańcuchowa00:03:26

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: WatchMojoPolska
W sklepach oraz online możesz znaleźć pełną gamę produktów z Harrym Potterem. Produkty pokazane w filmie mogą nie być dostępne na wszystkich rynkach.

Razem świętujemy 20 lat magii na ekranie. Dodaj film Harry Potter i Kamień Filozoficzny do swojej kolekcji na Blu-ray i DVD. #harrypotter #wizardingworld #sponsorowaneprzezWB

Czy istnieje lepszy sposób na ponowne przeżycie wszystkich ulubionych scen z filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny, niż stworzenie naszej własnej maszyny Rubea Goldberga, która opowie tę historię? Poszukaj wszystkich swoich ulubionych chwil i postaci z filmu i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej!

Obejrzyj nasze wideo zza kulis produkcji: https://wmojo.com/BTS-PL

SUBSKRYBUJ kanał Wizarding World na Youtube: http://bit.ly/WizardingWorldYT

Dołącz do fanklubu Harryego Pottera i zostań przydzielony do jednego z domów w Hogwarcie, pozwól różdżce wybrać właśnie Ciebie i odkryj swojego Patronusa na https://wmojo.com/WizardingWorldPL

Wybranych produktów z Harrym Potterem pokazanych w filmiku szukaj na Allegro.pl: https://wmojo.com/HarryPotterStorePL

WIZARDING WORLD TM and © Warner Bros. Entertainment Inc. WIZARDING WORLD Publishing Rights © J.K. Rowling WIZARDING WORLD characters, names and related indicia are TM and © Warner Bros. Entertainment Inc. All rights reserved.

Komentarze