OKOŃ, SZCZUPAK I PLAŻA NUDYSTÓW VOL. 1700:16:34

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: dbaits123
W związku z tym że ostatnim razem ładnie połowiliśmy na Lipiu. Wybraliśmy się tam po raz kolejny. Tym razem nie było mgły a dzień zapowiadał się iście słoneczny. W tym samym składzie co ostatnio. Kuba, Mateusz i ja Dawidek.
Nad wodą byliśmy o godzinie szóstej rano. Od razu udaliśmy się na miejsce gdzie ostatnio najlepiej brały. Tym razem były zdecydowanie słabsze brania niż ostatnio. Słońce pięknie przygrzewało. Piękny dzień. Udaliśmy się na trzeci zbiornik Lipia na którym jeszcze nie łowiliśmy. Okazało się że miedzy zbiornikami znajduje się plaża nudystów gdzie w lecie gorące sześćdziesiątki opalają nago swoje ciało hehe. Tylko Mateusz miał dwa brania. Złowił ładnego okonia i szczupacza. Jak by tego było mało z tego samego miejsca. Szczupaki stały w trzcinach. Nie żerowały. Dopiero jak przynęta przepłynęła blisko pyska leniwie uderzały. Chociaż brania słabe dzień pięknie spędzony w miłym towarzystwie. Na luzie, lajcie bez żadnej spinki :) Do zobaczenia nad wodą ....


Jeżeli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię abym mógł się rozwijać zapraszam cię do mojego sklepu wędkarskiego. Nie chcę od ciebie za darmo pieniędzy. Chce pracować i uczciwie zarabiać. A filmy. Filmy robię z przyjemnością. Więc jeśli chcesz mnie wesprzeć zrób zakupy u mnie w sklepie. Za zarobione pieniądze będę się rozwijał a ty za rozsądne pieniądze będziesz miał sprzęt, przynęty itd. Asortyment który i tak kupujesz :) Więc kup go u mnie i wesprzyj mnie z rozsądny sposób :)
Sklep Wędkarski - https://dbaits.pl/
Ranczo Rykowisko - https://dbaits.pl/ranczo-rykowisko/
Jestem tu :
Facebook - https://www.facebook.com/dbbaitss
Instagram - www.instagram.com/dawid_www.dbaits.pl
Strona Internetowa - https://dbaits.pl/
Produkty użyte w filmie :
Fluorocarbon - https://dbaits.pl/sklep/mika-products...
Wędka - https://dbaits.pl/sklep/wizard-skill-...

Kołowrotek - https://dbaits.pl/sklep/bokor-pro-spi...

Chcesz dołączyć do elitarnego grona DBaits zapraszam do grupy: https://www.facebook.com/groups/32955...

Komentarze