Charyzma, czyli jak być charyzmatycznym [tylko naukowo udowodnione sposoby] 5 KONKRETÓW00:10:36

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Rafal_Szrajnert
Platforma z kursami https://bit.ly/326R4PK
Zapisz się na MOJĄ LISTĘ EMAIL https://bit.ly/3fs22pi
SUBSKRYBUJ: https://bit.ly/YoutubeRafal
Najpotężniejsze metody na to jak być bardziej charyzmatycznym.

Jeżeli film Ci się podoba - daj kciuk w górę.
Subskrybuj kanał jeżeli chcesz oglądać więcej filmów takich jak ten.

Pełny wpis: https://www.rafalszrajnert.pl/charyzma/Szkolenie z charyzmy: https://szkolenie.rafalszrajnert.pl/product/charyzma-autorytet-i-pewnosc-siebie-ksiazka-pdf/

___________________________________________________
Jeśli podobają Ci się moje filmy i chcesz więcej to subskrybuj: https://www.youtube.com/channel/UCp3v4HZdCe_U1TBdjtrPnVQ?sub_confirmation1

Moja agencja marketingowa: https://uniqueseo.pl ___________________________________________________

Instagram: https://www.instagram.com/rafalszrajnert/

Facebook prywatny: https://www.facebook.com/rafalszrajnert


Facebook firmowy: https://www.facebook.com/rafalszrajnertcoaching ___________________________________________________
Charyzma, czyli jak być bardziej charyzmatycznym i wpływać instynktownie na innych?


Mam dla ciebie dobrą wiadomość charyzma nie jest kwestią szczęścia czy wrodzonych zdolności.Jest ona efektem emocjonalnego zaangażowania, własnego stylu i sposobu działania, a więc wszystkiego, co jesteś w stanie w sobie rozwijać.


Wniosek z tego taki, że charyzmy można się nauczyć, co potwierdza również badanie profesora Richarda Wisemana.


Charyzmatyczni ludzie mają wysoko rozwiniętą zdolność do odczuwania i wyrażania emocji. Oczywiście wszyscy potrafimy to robić, ale nie zawsze w taki sposób, który naprawdę oddaje to, co czujemy.


Powodów jest kilka. Po pierwsze, zwyczajnie nie chcemy, by inni byli świadomi tego, co czujemy, a po drugie, możemy po prostu nie mieć wystarczających umiejętności do emocjonalnej ekspresji.Jeśli jednak spojrzeć na ludzi znanych ze swojej charyzmy, jest jasne, że opanowali umiejętność efektywnego wyrażania swoich uczuć. Zatem, jeśli chcesz się tego nauczyć, musisz po prostu zacząć rozwijać tę zdolność.


Kolejną charakterystyczną cechą charyzmy jest umiejętność wpływania na ludzi poprzez dzielenie się swoimi emocjami. Charyzmatyczni ludzie wywołują stany emocjonalne u innych. Zarażają emocjami. Doskonale wiedzą jak budować bliski kontakt i głębszą więź.


Wydaje się, jakby robili to zupełnie bez wysiłku. Nawet nie próbują wpływać na ludzi. Nie starają się być charyzmatyczni. Są tak odprężeni i pewni siebie, że całą swoją energię przeznaczają na przedmiot ich entuzjazmu na produkt lub jakąś ideę. Zatem w byciu charyzmatycznym pomaga również umiejętność zrelaksowania się i budowanie pewności siebie.


Zdecydowanym mistrzem w budowaniu relacji jest Bill Clinton, były prezydent USA. Nie ważne, czy jego rozmówca jest konserwatystą czy liberałem, kobietą czy mężczyzną, wszyscy powtarzali, że ma on niesamowity talent do sprawiania, że ludzie czują się jakby byli jedynymi w pokoju, jakby byli dla niego w danej chwili najważniejsi.


Charyzma jest jednak czymś znacznie większym niż tylko zdobywaniem nowych głosów w kampanii.

Jest to silna mieszanka perswazji, zaufania i uroku osobistego.

Komentarze