10 BASENÓW które musisz ODWIEDZIĆ!00:09:02

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
Nie wyobrażam sobie świata bez basenów. Chodzi mi o to, że są tak przydatne w te upalne dni, kiedy wydaje się, że to ostatnie chłodne miejsce na ziemi. Jednak w niektórych miejscach na świecie podjęto dodatkowy wysiłek, aby zapewnić nam jedne z najlepszych basenów w historii. Losowe kolory, przezroczyste szkło, ekstrawaganckie dekoracje ... te baseny w niczym nie przypominają Twojego publicznego miejsca do pływania. Dzisiaj przedstawię Ci 10 basenów, które musisz wypróbować, zanim umrzesz. Te baseny mają oszałamiające funkcje, dzięki którym zapomnisz, gdzie jesteś. I tak, niektóre z nich widziałeś już wcześniej w niektórych moich filmach o przerażających basenach. Ale kto powiedział, że powinniśmy trzymać się z daleka od przerażenia? Straszne jest fajne! Ale są też baseny, które są po prostu wyjątkowe, a dziś zdobyły miejsce na tej liście. Sprawdźmy je!
Marina Bay Sands, Singapur
Listę zaczynamy od bardzo znanej puli. Być może najsłynniejszy basen typu infinity na świecie. To ten w SkyPark, na szczycie prestiżowego hotelu Marina Bay Sands.
Golden Nugget, USA
Golden Nugget to idealny basen na wizytę w Las Vegas. W tym egzotycznym basenie można pływać w otoczeniu rekinów. To może brzmieć przerażająco, ale oddziela cię od nich gruba warstwa szkła. Możesz więc swobodnie cieszyć się basenem, podczas gdy rekiny cię obserwują, lub pozwolić im pływać podczas oglądania ... cokolwiek brzmi dla Ciebie najlepiej! Jest też trzypiętrowa zjeżdżalnia wodna, na której możesz jeździć i przechodzić przez zbiornik z rekinami, zanim wrócisz do basenu. Pula kosztowała około 30 milionów dolarów, co szczerze mówiąc, ma sens w miejscu takim jak Las Vegas. Mając tak dużo pieniędzy, mam nadzieję, że szkło między nami a rekinami wystarczy, by zapewnić nam bezpieczeństwo. Tak więc, jeśli odwiedzasz Las Vegas dla rozrywki hazardowej i nocnego życia, lepiej upewnij się, że dodałeś również tę pulę do swojej listy! To doświadczenie, którego nie chcesz przegapić.
Kiedy ludzie mają dużo pieniędzy, mogą iść praktycznie wszędzie.
Badeschiff, Niemcy
To, co czyni Badeschiff tak wyjątkowym, to fakt, że jest to basen w rzece. W rzeczywistości słowo Badeschiff dosłownie tłumaczy się jako statek kąpielowy, tak właśnie wygląda ten basen! Został zbudowany z kontenera transportowego, a następnie został umieszczony na odcinku wschodniego portu na Szprewie w Berlinie. Chociaż ta rzeka wygląda bardzo paskudnie, Niemcy znaleźli sposób, aby jak najlepiej wykorzystać to miejsce, czy to latem, czy zimą. Latem ludzie przebywają prawdopodobnie po zachodzie słońca aż do północy. Dzieje się tak, ponieważ mają DJ-ów i wiele zajęć towarzyskich, które nie ograniczają się do przebywania w wodzie. Mają nawet tenis stołowy, piłkarzyki i wiele innych rzeczy, które z pewnością utrudniają ludziom odejście.
The Library-Blood Red Pool Tajlandia
Co byście powiedzieli na basen w kolorze krwi?
Nie brzmi to jak dobry pomysł, krew czy kolor krwi nie kojarzy się dobrze, ale jakimś cudem w The Library-Blood Red Pool w Tajlandii cieszy się ogromną popularnością.
Architekci użyli tutaj czerwonych, pomarańczowych i żółtych płytek co w rezultacie sprawia, że basen całkowicie się wyróżnia od innych w okolicy.
Poza tym miejscu w, którym znajduje się basen wygląda jak istny raj, zresztą sami spójrzcie.
Ubud Hanging Gardens, Indozneja
Indonezja to jeden z najbardziej uderzających widoków na świecie.
Baseny o, których mowa to wiszące ogrody, można podpłynąć do krawędzi basenu i po prostu cieszyć się widokiem, który to miejsce oferuje.
Trzeba przyznać, że widoki robią wrażenie, spokój, cisza i piękna Indonezja.
San Alfonso Del Mar
Najdłuższy basen na świecie znajduję się w Chile, San Alfonso Del Mar to ośrodek wypoczynkowy na wybrzeżu Pacyfiku basen jest nieco dłuższy niż kilometr w mniej więcej przestrzeni mierzy osiem hektarów.
To mniej więcej rozmiar ośmiu bloków, nic dziwnego, że zajęło im to ponad 200
milion galonów wody do wypełnienia tej przestrzeni.
Basen jest na tyle duży, że możesz używać go do ćwiczeń i takich rzeczy jak żeglarstwo windsurfingowe, a nawet nurkowanie w głębszym końcu basenu.
San Alfonso Del Mar składa się z 11 różnych budynków w sumie 1300
Mieszkań, we wszystkich również jest własny, prywatny basen.
San Alfonso Del Mar to świetna sprawa, ale w przypadku utonięcia bądź problemów na tym basenie ciężko liczyć na pomoc jeśli ratownicy są zbyt daleko jest mała szansa, że ktokolwiek zauważy tonącego człowieka.
Hakone Kowakien Yunessun, Japonia..
The Gold Energy Pool, Tybet.

10 BASENÓW które musisz ODWIEDZIĆ!

INSTAGRAM: pafi.youtube _
moje inne kanały
- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng
- QUALITY STUDIO

donate! https://tipply.pl/u/pafi
mój fejs- PaFi _
snap-patryk910500 _
email:patryk910500@gmail.com _

Komentarze