Inwestowanie w taniec z aplikacją Airdance | LIVE00:28:08

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: fxmagcda
Dawid Augustyn rozmawia na żywo z Joanną Wargala, CEO AirDance

Link do oferty https://mosaico.ai/airdance

Zapraszamy Cię do zostania inwestorem najbardziej innowacyjnej szkoły tańca na świecie, dostępnej dla każdego z poziomu telefonu. Zostań inwestorem aplikacji Airdance Academy.

Przedmiotem inwestycji jest token, który legitymuje Cię do bycia członkiem Programu Lojalnościowego AirDance, a także zarabiania na zwrotach pieniędzy pochodzących z subskrypcji. Zasada jest prosta. Każda opłacona subskrypcja to 1$ więcej do podziału. Równocześnie przy każdej płatności generowany jest nowy token, co zapewnia tokenariuszom transparentność ksiąg tego rosnącego tanecznego imperium.

Poprzez tokenizację spółka zaprasza do budowania globalnej społeczności pod hasłem #TanecznymKrokiemPoMilion. Joanna Wargala CEO spółki AirDance Academy Worldwide o dalszych planach: Co planujemy w najbliższym czasie? Ekspansję na rynek chiński. W Chinach liczba zarejestrowanych tancerzy tańca towarzyskiego to 36 milionów. Już sam widok tej liczby uzmysławia potencjał drzemiący w rynku.

Co nas wyróżnia?
Aplikacja AirDance jest pierwszą platformą tego typu, która pozwala zastąpić lub uzupełnić profesjonalny trening na sali ćwiczeniowej pod okiem trenera, a także dostarczyć rozrywki na wyciągnięcie ręki. Pozwala ona zarówno amatorom, jak i profesjonalistom brać udział w zajęciach Live z najbardziej znanymi instruktorami z całego świata. Dla tancerzy to nie tylko szansa na naukę i utrzymanie formy bez wychodzenia z domu, ale również całkiem nowe możliwości rozwoju.

Joanna Wargala jest intuicyjna businesswoman, niesamowita entuzjastka tanca, Mistrzynia Swiata w tancach latynoamerykanskich w kategorii ProAm, cieszaca sie powodzeniem inwestorka, filantropka i włascicielka marek BeReady oraz AirDance, a takze prywatnie matka. Jest praktycznym dowodem pozytywnej psychologii w biznesie i zyciu prywatnym, co pomogło jej stac sie wizjonerka dzisiejszego przemysłu tanecznego.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, oferty publicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539, z późn. zm.), jak również nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Nie stanowi również oferty inwestycyjnej, oferty świadczenia usług inwestycyjnych ani świadczenia usług w zakresie pomocy prawnej. Opinie wyrażone w niniejszym materiał dotyczące spółki oraz instrumentów finansowych nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej

Komentarze