#3 O kryptowalutach | Banksterzy i Ripple, tłusty rok dla BTC i altów, zamknęli mi konto za krypto!00:33:22

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: fxmagcda
Dołącz do Akademii Inwestora https://www.fxmag.pl/akademia
Prenumeruj Magazyn Inwestor https://www.fxmag.pl/prenumerata
Dołącz do naszej grupy na FB: https://www.fxmag.pl/pod-korek
#kryptowaluty #bitcoin #blockchain

W trzecim odcinku O kryptowalutach rozmawiamy o tym dlaczego banksterzy kochają Ripple (XRP), dlaczego nie cieszy się on sympatią społeczności kryptowalut, a także dlaczego polskim bankom przeszkadza Inwestowanie w kryptowaluty jako tytuł przelewu i nie tylko. Podsumowujemy również 2017 rok na rynku walut cyfrowych, a także omawiamy bieżącą (już nieaktualną) sytuację na rynku. Jest też kawał o... kryptowalutach.

SPROSTOWANIE: w 7:20 mówimy o rocznej stopie zwrotu XRP na poziomie 35 0000 %, co przy wkładzie 1 USD 1 stycznia 2017 daje 350, a nie 35000 USD 31 grudnia 2017. Pomyliły nam się zera ;)

Materiał video ma charakter satyryczny i jest wyrazem osobistych poglądów jego prowadzących. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na jego podstawie.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, oferty publicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539, z późn. zm.), jak również nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Nie stanowi również oferty inwestycyjnej, oferty świadczenia usług inwestycyjnych ani świadczenia usług w zakresie pomocy prawnej. Opinie wyrażone w niniejszym materiał dotyczące spółki oraz instrumentów finansowych nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej.
więcej

Komentarze