#18 OK - Polska społeczność krypto naprawdę ŻYJE!00:15:58

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: fxmagcda
Dołącz do Akademii Inwestora https://www.fxmag.pl/akademia
Prenumeruj Magazyn Inwestor https://www.fxmag.pl/prenumerata
Dołącz do naszej grupy na FB: https://www.fxmag.pl/pod-korek
#kryptowaluty #bitcoin #blockchain

18. odcinek programu O kryptowalutach jest wyjątkowy, bo nie dość, że terenowy, to w dodatku z pierwszego w Polsce protestu społeczności kryptowalutowej. Protest pod Ministerstwem Finansów miał na celu m.in. zniesienie podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC) od obrotu bitcoinem i innymi kryptowalutami.
Bawimy sią w reporterów Wiadomości TVP, a także rozmawiamy m.in. z Jakubem Mościckim z Trading Jam, Rafałem Zaorskim, Patrykiem Kempińskim z ekipy Krypto Raport.
Uwaga! Program ma charakter satyryczny i może zawierać śladowe ilości cennych oraz ciekawych informacji.

Materiał video ma charakter satyryczny i jest wyrazem osobistych poglądów jego prowadzących. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na jego podstawie.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, oferty publicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539, z późn. zm.), jak również nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Nie stanowi również oferty inwestycyjnej, oferty świadczenia usług inwestycyjnych ani świadczenia usług w zakresie pomocy prawnej. Opinie wyrażone w niniejszym materiał dotyczące spółki oraz instrumentów finansowych
więcej

Komentarze