#4 O kryptowalutach | Lightning Network uratuje Bitcoina? ATH na ETH, Coin Market Cap oszukuje!00:29:48

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: fxmagcda
Dołącz do Akademii Inwestora https://www.fxmag.pl/akademia
Prenumeruj Magazyn Inwestor https://www.fxmag.pl/prenumerata
Dołącz do naszej grupy na FB: https://www.fxmag.pl/pod-korek
#kryptowaluty #bitcoin #blockchain

W czwartym odcinku programu Darek i Piotrek, czyli dwóch randomowych gości rozmawiających o kryptowalutach, opowie o Lightning Network i szansach oraz zagrożeniach dla Bitcoina, jakie ze sobą niesie.
Rozmawiamy także o doskonałym starcie 2017 r. dla Ethereum (ETH), które bije kolejne rekordy, o tym dlaczego z Coin Market Cap wyparowało prawie 150 mld dolarów w jeden dzień, a także przedstawiamy bieżącą sytuację na rynku kryptowalut.

Od 14:50 rozmawiamy o Lightning Network.

Materiał video ma charakter satyryczny i jest wyrazem osobistych poglądów jego prowadzących. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na jego podstawie.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, oferty publicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539, z późn. zm.), jak również nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Nie stanowi również oferty inwestycyjnej, oferty świadczenia usług inwestycyjnych ani świadczenia usług w zakresie pomocy prawnej. Opinie wyrażone w niniejszym materiał dotyczące spółki oraz instrumentów finansowych nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej.
więcej

Komentarze