Mag, Projektor i Wikingowie INSPIRACJE 202100:28:36

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: feogarth
Oto przed Wami odcinek INSPIRACJI zamykający Sezon 2021. Kumulatywny, nie podsumowujący tylko grudzień, ale cały 2021 rok - co obejrzałem, ograłem, przeczytałem lub wydarzyło się i w jakiś sposób odcisnęło na mnie swoje piętno, posłużyło jako inspiracja, napęd, by przeć dalej przed siebie!
I zdecydowanie trzeba przyznać, że trochę tego było.
Czy to Valheim, który absolutnie zdominował jak dla mnie gamingowy rok, będąc fantastycznym klonem Minecrafta podlanym wikińskim sosem - na dodatek wciąż jeszcze w early accessie, co daje podwaliny, by z nadzieją wypatrywać dalszych updatów, które uczynią tę grę jeszcze lepszą
Xiaomi Mi Compact Projector okazał się fantastycznym zakupem, dzięki któremu filmowe wtorki jeszcze nigdy nie były tak dobre. Nie dość, że projektor, kompatybilny z 4K, to jeszcze Smart i z wbudowanym Android TV. Prościutki w obsłudze i nigdy nie zamieniłbym go na jakiś telewizor.
Mieliśmy wielkie szczęście mieć okazję obejrzeć premierowy pokaz BELLE w Polsce. I nie dość, że jest to dobry, wzruszający film animowany, to jeszcze dobre anime, z fantastyczną kreską, stylem i ogólnie wizualnie oszałamiający. Nie mogę się doczekać, by trafiło gdzieś online, by obejrzeć to znowu.
I wiele innych rzeczy powraca w tym odcinku, które Wasz koleżeński mag z sąsiedztwa zalicza jako swoiste highlighty tego straconego roku. Tak więc, cytując klasyka, przeżyjmy to jeszcze raz - i śmiało wejdźmy w 2022, rok pełen nadziei, już wkrótce, wraz z rozpoczęciem Sezonu 2022!

Zostawcie komentarz, co Was zainspirowało, jakie wspomnienia wynosicie Wy z 2021!

***
Find me also on:
FACEBOOK: https://www.facebook.com/XDFeo
TWITCH: twitch.tv/feo_xd
INSTAGRAM: @feogarth
TWITTER: https://twitter.com/Feogarth
BLOGSPOT: http://feoxd.blogspot.com
więcej

Komentarze