Ściana telewizyjna w kamieniu ozdobnym z oswietleniem ledowym Tv Wand00:19:22

zwiń opis video pokaż opis video
●▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬●●▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬●●▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬●●▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬●●▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬

Zachęcam wszystkich odwiedzających mój kanalik do pozostawienia po sobie śladu w postaci komentarza :-)
Pozdrawiam wszystkich zaglądających na mój kanał poświęcając swój cenny czas na moje marnie nagrane i zmontowane filmiki , ale mam nadzieje że pomijając jakość filmów , może trochę pomogły przy aranżacji własnego mieszkania :-)

●▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬●●▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬●●▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬●●▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬●●▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬●
Ten kanał powstał po to żeby pokazać dokładniej jak zaczynam i w jaki sposób robię np. montaż sufitów podwieszanych z płyt K-gips z led , w jaki sposób i od czego zaczynam kładzenie kafli w łazience , czy też malowanie itp.
W tym kanale będę występował w filmikach i próbował coś sensownie wytłumaczyć , czuję że będzie wesoło :-/
Wkrótce pojawią się pierwsze moje jak zawsze amatorskie filmiki kręcone telefonem , więc zachęcam do oglądania i subskrybcji kanału żeby być na bieżąco :-)
Proszę nie traktować moich filmików jak instrukcję , tylko jako moją indywidualną inwencję twórczą przy remoncie mieszkania , ponieważ to są tylko moje rozwiązania wynikające z moich doświadczeń jak wiemy ilu fachowców tyle rozwiązań , mam nadzieję że jakieś moje rozwiązania komuś się przydadzą :-)
Chętnie odpowiem na pytania na http://szafarek.blogspot.com
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości moich materiałów bez zezwolenia zabronione

Film znajduje się w katalogu: ...Zrób to ze mną :-)


więcej

Komentarze