POLICYJNY POŚCIG ZAKOŃCZONY ZATRZYMANIEM OSOBY POSZUKIWANEJ00:00:54

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kamilchlebek007
Policjanci z częstochowskiego Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali po pościgu kierującego oplem, który nie zatrzymał się do kontroli. Jak się okazało, 30-latek znajdował się pod wpływem środka odurzającego, nie posiadał uprawnień do kierowania i był osobą poszukiwaną. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Patrol ruchu drogowego jadąc aleją Wojska Polskiego zauważył opla, który pomimo zakazu skręcił w ulicę Legionów. Mundurowi włączyli sygnały uprzywilejowania i pojechali za sprawcą wykroczenia, by przeprowadzić stosowne czynności. Kierujący oplem nie zamierzał jednak zatrzymać się do kontroli. Kilka minut jeździł wąskimi uliczkami na Zawodziu, próbując umknąć policjantom, po drodze łamiąc przepisy ruchu drogowego. Na ulicy Einsteina kierowca auta uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji, ale nie przeszkodziło mu to w kontynuowaniu ucieczki. Dopiero uszkodzenia samochodu, jakie powstały w trakcie kolizji, spowodowały, że kierowca zatrzymał się kilkadziesiąt metrów dalej i zaczął uciekać pieszo. Przeskoczył przez ogrodzenie i znalazł się na prywatnej posesji, z której już nie miał wyjścia. Podczas zatrzymania, policjanci od razu zauważyli, że kierujący jest silnie pobudzony, dlatego przebadali go na zawartość środków odurzających w organizmie. Wstępne wyniki badań potwierdziły przypuszczenia mundurowych, że 30-latek znajduje się pod wpływem amfetaminy. Ponadto okazało się, że nie posiadał uprawnień do kierowania i jest osobą poszukiwaną. Mieszkaniec Częstochowy usłyszał już zarzuty za kierowanie pojazdem pod wpływem środka odurzającego oraz niezatrzymanie się do policyjnej kontroli. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Mail: blackbird4721@gmail.com Masz ciekawy film wyślij go nam.
Zajmuje duzo miejsca? Podeslij link https://wetransfer.com/ Dziekuję

Witaj Kierowco na naszym kanale znajdziesz drastyczne przedstawienie egzekwowania prawa w kontekście edukacyjnym , prosimy nie naśladować pokazach czynów.

Zgodnie z (art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) na zasadzie cytatu możemy w swoich filmach wykorzystywać fragmenty cudzych utworów, jeśli jest to uzasadnione celami wyjaśnienia czegoś, dozwolonej krytyki, nauczania, komentowania etc.

#PIRACI #Polska #Polskiedrogi

Komentarze