Nieznana Historia/UFO W Starożytnym Rzymie00:27:15

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: LukaszKulak
Istnieją liczne dowody wskazujące na obecność i ingerencję obcej cywilizacji w czasach Starożytnego Rzymu. Starożytni kronikarze i historycy opisywali pojawianie się dziwnych, niezidentyfikowanych obiektów latających. Według autorów tych relacji, były to często pojazdy przypominające tarcze pojawiające się np. podczas bitew. Co ciekawe Rzymianie przedstawili graficznie jeden z obiektów na monecie, ale też w sztuce sakralnej. Obcy ingerowali w ludzką cywilizację od samego początku. Czasy Rzymian, to już nieco inna strategia, chodziło nie tyle o wprowadzanie rozwiązań technologicznych, ale przede wszystkim na ukierunkowaniu ludzkości na odpowiednią ścieżkę duchowości. Okazuje się, że za wprowadzeniem chrześcijaństwa stoją właśnie Obcy- co widać na obrazach sztuki sakralnej bardzo wyraźnie. Ponadto, w licznych tekstach historycy i kronikarze rzymscy pisali o bardzo nietypowych obserwacjach obiektów poruszających się po niebie, a także lądujących na ziemi!
Tytus Liwiusz, Plutarch m.in. Obsekwinusz relacjonowali wydarzenia, które pasują bardziej do czasów współczesnych, niż starożytnych.

Blog: lukaszkulak92.wordpress.com
E-mail: lukaszkulak92@wp.pl
Facebook: https://www.facebook.com/ZatajonaPrawda

Jeżeli chcesz wesprzeć mnie finansowo możesz przelać określoną przez Ciebie kwotę na poniższy rachunek bankowy (z dopiskiem DAROWIZNA):
Konto bankowe: 65 1050 1793 1000 0092 5955 9566 (ING BANK ŚLĄSKI)
więcej

Komentarze