Uparta jazda pod prąd na wysokości węzła Nałęczów S17. STOP PIRAT00:01:12

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: STOP_PIRAT
Na granicy powiatów lubelskiego i puławskiego kierujący BMW uparcie jechał pod prąd drogą ekspresową S17. Z nagrań wynika, że wjechał na niewłaściwą drogę na węźle Nałęczów, na wysokości miejscowości Przybysławice, a następnie, uciekając przed pojazdami jadącymi z naprzeciwka, przemieszczał się skrajnym pasem ruchu przez kilka kilometrów. Dopiero na zjeździe w Markuszowie wrócił na właściwą drogę.
W wyniku podjętych przez policjantów czynności, kierowca BMW został zatrzymany następnego dnia, tuż przed przejściem granicznym w Lubaczowie na podkarpaciu. To 40 letni obywatel Ukrainy. Był trzeźwy. Usłyszał zarzut narażenia innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Kierowca przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

Źródło: KMP Lublin

Zapraszam Cię do zasubskrybowania kanału, ocenienia i skomentowania filmu oraz dalszego udostępniania.
Jeśli masz ciekawy film, wyślij go na adres e-mail: stoppirat2020@gmail.com
Większe filmy możecie wysyłać przez Dysk Google lub bez zakładania konta przez https://wetransfer.com
instagram: stop_pirat

Kamera samochodowa to nasza druga para oczu, która widzi więcej i przez cały czas. Zdecydowanie poprawia nasze bezpieczeństwo, a także jest najlepszym pełnomocnikiem w sytuacji wątpliwej, której gdyby nikt nie nagrał, nikt by w jej przebieg nie uwierzył.

Komentarze