Sandacz na boczny trok, szczupaki i kontrola PSR - wędkarstwo spinningowe00:20:44

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: lucio
Przez długi czas na to czekałem - Sandacz na boczny trok to jest coś. Wiedziałem, że na tej miejscówce są sandacze, wiedziałem, że biorą na boczny trok tylko brakowało mi szczęścia. Jeździłem, rzucałem aż w końcu bach wypadły wisienki. Łowiliśmy z chłopakami na rzece Wisłok a dokładnie na zalewie rzeszowskim na wysokości rezerwatu Lisia Góra. Były kiepskie warunki atmosferyczne - ujemna temperatura, deszcz i wiatr. Jednak okazało się, że to był mój dzień. Oprócz sandacza na wędkach wieszały się szczupaki i okonie. Odcinek generalnie został zdominowany przez szczupaki ale sandacz je przyćmił. Podczas połowów kontrolowała nas Państwowa Straż Rybacka co również zobaczycie na filmie. Kolejna premiera standardowo w piątek o 19:00 zapraszam. Jak film sie spodoba proszę zostawić łapkę w górę za co z góry dziękuję.

Dołącz do grupy Obóz Łowca:
https://www.facebook.com/groups/lowca/

Internetowy sklep wędkarski Łowca:
http://www.wedkarstwo.lucio.pl/sklep/

Przeczytaj artykuł o wyprawie:
http://wedkarstwo.lucio.pl/sandacz-na-boczny-trok/

Mapka z dojazdem do miejscówki na rzece Wisłok, na której łowimy:
https://goo.gl/maps/xut3WdxqALT2

Znajdziesz mnie na:
Facebook: http://www.facebook.com/wedkowanie
YouTube: http://www.youtube.com/wedkowanie
Strona www: http://www.wedkarstwo.lucio.pl
Twitter: https://twitter.com/#!/grafik2d
Google +: https://plus.google.com/u/0/107013739160333704717/posts

Wędkarstwo Lucio to nieszablonowe filmy wędkarskie z wypraw nad wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnych. Od 2010 roku zrzesza w serwisie YouTube największą w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela Wędkarstwo Lucio i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo amatorskie.

2016r. top 10 najchętniej oglądanych kanałów na Polskim YouTube w kategorii sport wg. Sotrender, nieprzerwanie od 2015 roku
2015r. srebrna odznaka PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego,
2014r. wyróżnienie Planete+ dla najbardziej inspirującego vlogera
2013r. finał „Blog roku" organizowanego przez Onet.
2010r. nieprzerwanie lider filmów wędkarskich na Polskim YouTube

Raz w roku organizowane są ogólnopolskie 2-u dniowe zawody wędkarskie o "Puchar Wędkarstwo Lucio", w których zawodnikami są widzowie z całej Polski.

Łukasz Żółty (Lucio) to z wykształcenia grafik komputerowy, który od 1999r, każdą wolną chwilę spędza nad wodą z wędką w ręku. Wędkarstwo to jego hobby i wielka pasja. Od 2010 roku obok wędkarstwa jako druga pasja zrodziło się nagrywanie filmów z wypraw wędkarskich.

Kontakt na stronie www.wedkarstwo.lucio.pl

Film znajduje się w katalogu: Wędkarstwo spinningowe


więcej

Komentarze