YellOh feat. Juszkiewicz, Buczer - Cyfrowe Pocałunki00:03:27

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: BuczerTV
Cyfrowe Pocałunki to utwór będący częścią producenckiego projektu toruńskiego producenta działającego pod pseudonimem YellOh, który jest aktywny na scenie od ok. 2000 roku i ma na swoim koncie współprace obejmujące różne gatunki muzyczne od hip-hopu przez elektronikę aż po muzykę rockową. Współpracował między innymi z artystami takimi jak: Tymi, Pih, Skow, Buczer, Sofa, Organek, Andrzej Kobra Kraiński (Kobranocka), Sławek i Darek Załeńscy (Manchester), Nocti, Marta Bejma, Salem, Butelka, Piotr Salaber.
Tym razem towarzyszą mu Juszkiewicz oraz Buczer.
Juszkiewicz to autor tekstów i wokalista, na muzycznym etacie w zespole Nocti. Nie boi się jednak solowych wyzwań. Jego charakterystyczna barwa głosu coraz częściej pojawią się w głośnikach oraz eterze.
Buczer to toruński raper, członek grupy PTP, który znany jest na polskiej scenie od wielu lat a na swoim koncie ma współprace z całą jej czołówką.
Co ciekawe, za obraz do utworu odpowiedzialny jest Sławek Załeński, polski gitarzysta, kompozytor i lider zespołu muzycznego Manchester. Tym razem daje się poznać w zupełnie innej odsłonie jako autor ujęć oraz producent klipu.
#buczer #juszkiewicz #yelloh
więcej

Komentarze