Czy czeka nas krach na rynku nieruchomości? Czy ceny mogą gwałtownie spaść?00:20:52

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: fxmagcda
Link do nowej oferty Saxo Bank: https://www.home.saxo/pl-pl/campaigns/pricing-change?cmpidfxmag

W tym odcinku serii Pospekulujmy zajmiemy się perspektywami rynku nieruchomości w Polsce. Co wpływa na ceny mieszkań i czy w końcu czekają nas obniżki? Jak uzyskać ekspozycję na rynek nieruchomości za pomocą akcji i instrumentów pochodnych?
#nieruchomości #stopyprocentowe #inwestowanie

0:00 Wstęp
1:32 Co kształtuje sytuacje na rynku nieruchomości
2:43 Dlaczego stopy procentowe powiązane są z rynkiem nieruchomości
5:40 Załamanie akcji kredytowej
6:45 Deficyt na rynku nieruchomości
7:15 Nietrafione rządowe dotacje
8:10 Jak zmienił się rynek nieruchomości
9:56 Załamanie akcji kredytowej a ceny nieruchomości
11:15 Polityka mieszkaniowa w Polsce vs w Niemczech
11:38 Czy ceny nieruchomości w Polsce w XXI wieku spadały?
12:50 Liczba rozpoczętych budów
12:55 Co może się wydarzyć z cenami mieszkań?
13:49 Wakacje kredytowe przesunęły krach w czasie
14:30 Dlaczego ceny nieruchomości w Polsce rosły?
15:30 Co może wywołać krach na rynku nieruchomości?
16:20 Czy ceny mieszkań mogą spadać?
16:40 Martwy okres w branży nieruchomościowej
16:55 Jak rozegrać krach? Ekspozycja na spółki nieruchomościowe
20:30 Zakończenie

Dołącz do Akademii Inwestora https://www.fxmag.pl/akademia
Prenumeruj Magazyn Inwestor https://www.fxmag.pl/prenumerata
Dołącz do naszej grupy na FB: https://www.fxmag.pl/pod-korek

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, a poszczególne wideo są wyrazem osobistych poglądów ich autorów.
Portal FXMAG oraz kanał FXMAG na portalu YouTube ani w całości ani w części nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zawarte w serwisie i na portalu YouTube treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, oferty publicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539, z późn. zm.), jak również nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Nie stanowi również oferty inwestycyjnej, oferty świadczenia usług inwestycyjnych ani świadczenia usług w zakresie pomocy prawnej. Opinie wyrażone w niniejszym materiał dotyczące spółki oraz instrumentów finansowych nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej
więcej

Komentarze