Wędkarstwo podlodowe 2017 czas zacząć!00:13:10

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: lucio
Zaczynamy wędkarstwo podlodowe 2017. Na pierwszy lód wybraliśmy się na żwirownię w Zwięczycy. Wiał wiatr ale świeciło słońce i pomimo -16 stopni było przyjemnie. Ryby, które udało nam się łowić to płotki, krąpie, leszcze i okonie. Łowiliśmy krótko ok 4ech godzin bo jednak było nam zimno. Kolejnym razem muszę się lepiej przygotować na podlodówkę. Grzesiu na szczęście ogrzał nas herbatką co jest doskonałym rozwiązaniem podczas łowienia na lodzie. Jak film się spodoba proszę zostawić łapkę w górę za co z góry dziękuję. Zachęcam jednocześnie do dyskusji w komentarzach pod filmem. Ryby, ryby, ryby!

Internetowy sklep wędkarski Łowca:
http://www.wedkarstwo.lucio.pl/sklep/

Przeczytaj artykuł o wyprawie:
http://wedkarstwo.lucio.pl/podlodowka/

Mapka z dojazdem do żwirowni w Zwięczycy gdzie łowimy:
https://goo.gl/maps/Gn8UeYh8ony

Znajdziesz mnie na:
Facebook: http://www.facebook.com/wedkowanie
YouTube: http://www.youtube.com/wedkowanie
Strona www: http://www.wedkarstwo.lucio.pl
Twitter: https://twitter.com/#!/grafik2d
Google +: https://plus.google.com/u/0/107013739160333704717/posts

Wędkarstwo Lucio to nieszablonowe filmy wędkarskie z wypraw nad wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnych. Od 2010 roku zrzesza w serwisie YouTube największą w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela Wędkarstwo Lucio i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo amatorskie.

2016r. top 10 najchętniej oglądanych kanałów na Polskim YouTube w kategorii sport wg. Sotrender, nieprzerwanie od 2015 roku
2015r. srebrna odznaka PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego,
2014r. wyróżnienie Planete+ dla najbardziej inspirującego vlogera
2013r. finał „Blog roku" organizowanego przez Onet.
2010r. nieprzerwanie lider filmów wędkarskich na Polskim YouTube

Raz w roku organizowane są ogólnopolskie 2-u dniowe zawody wędkarskie o "Puchar Wędkarstwo Lucio", w których zawodnikami są widzowie z całej Polski.

Łukasz Żółty (Lucio) to z wykształcenia grafik komputerowy, który od 1999r, każdą wolną chwilę spędza nad wodą z wędką w ręku. Wędkarstwo to jego hobby i wielka pasja. Od 2010 roku obok wędkarstwa jako druga pasja zrodziło się nagrywanie filmów z wypraw wędkarskich.

Kontakt na stronie www.wedkarstwo.lucio.pl

Film znajduje się w katalogu: Wędkarstwo podlodowe


więcej

Komentarze