Ładne okonie i podlodówka czyli wędkarstwo podlodowe00:24:25

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: lucio
W tym dniu jedyną opcją była podlodówka czyli wędkarstwo podlodowe. Łowię z chłopakami okonie na rzece Wisłok w Rzeszowie na wysokości kortów tenisowych w dzielnicy Budziwój. W tym dniu udało nam się złowić bardzo ładne garbusy. Jak zwykle pogoda, humor i klimat obozu Łowcy dopisały na 102. W filmie odnosimy się do komentarzy zamieszczonych pod filmem o łowieniu pstrągi i kleni w miejscowości Wyżne. Link do tego filmu tutaj: http://www.cda.pl/video/553237dc
Polecam oglądnąć całość. Jak film się podoba zostaw łapkę w górę. Zachęcam jednocześnie do dyskusji w komentarzach pod filmem.

Przeczytaj artykuł o wyprawie:
http://wedkarstwo.lucio.pl/podlodowka-okonie/

Mapka z dojazdem do rzeki Wisłok w Rzeszowie
https://goo.gl/maps/CpZWSN2PQ6y

Znajdziesz mnie na:
Facebook: http://www.facebook.com/wedkowanie
Twitter: https://twitter.com/#!/grafik2d
YouTube: http://www.youtube.com/wedkowanie
Strona www: http://www.wedkarstwo.lucio.pl
Instagram: http://instagram.com/wedkowanie
Pinterest: http://pinterest.com/wedkowanie
Google +: https://plus.google.com/u/0/107013739160333704717/posts

Wędkarstwo Lucio to nieszablonowe filmy wędkarskie z wypraw nad wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnych. Od 2010 roku zrzesza w serwisie Youtube największą w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela Wędkarstwo Lucio i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo amatorskie.

2015r. srebrna odznaka PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego, top 10 najchętniej oglądanych kanałów na Polskim YouTube w kategorii sport wg. Sotrender
2014r. wyróżnienie Planete+ dla najbardziej inspirującego vlogera
2013r. finał „Blog roku" organizowanego przez Onet.
2010r.- nieprzerwanie lider filmów wędkarskich na Polskim Youtube

Raz w roku organizowane są ogólnopolskie 2-u dniowe zawody wędkarskie o "Puchar Wędkarstwo Lucio", w których zawodnikami są widzowie z całej Polski.

Łukasz Żółty (Lucio) to z wykształcenia grafik komputerowy, który od 1999r, każdą wolną chwilę spędza nad wodą z wędką w ręku. Wędkarstwo to jego hobby i wielka pasja. Od 2010 roku obok wędkarstwa jako druga pasja zrodziło się nagrywanie filmów z wypraw wędkarskich.

Kontakt na stronie www.wedkarstwo.lucio.pl

Film znajduje się w katalogu: Wędkarstwo podlodowe


więcej

Komentarze