Karpie, sandacze i hardcore w zimie- wędkarstwo podlodowe00:18:44

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: lucio
Film wędkarski na którym zobaczysz łowienie karpi i sandaczy spod lodu czyli rzadki widok w temacie wędkarstwo podlodowe.. Celem wyprawy były karasie, jednak na łowisku w miejscowości Trzciana panowały iście hardcorowe warunki. Po 30 minutach łowieniach przenieśliśmy się z chłopakami na żwirownię do Zwięczycy gdzie na dobre zapuściliśmy mormyszki w dziurki. Oprócz karpi i sandaczy łowiliśmy leszcze, krąpie, okonie i wszędobylskie jazgarze. Polecam oglądnąć cały film. Jak zwykle klimat, dobry humor i brak nadęcia gwarantowane. Jak się podoba zostaw łapkę w górę z góry dzięki. Kolejny film standardowo piątek 19:00. Ryby, ryby, ryby!Bo weekend zaczyna się w piątki o 19 na kanale Łowcy.

Przeczytaj artykuł o wyprawie:
http://wedkarstwo.lucio.pl/karpie-w-zimie/

Mapka z dojazdem do łowiska w Zwięczycy:
https://goo.gl/maps/SEJgHT8iUip

Znajdziesz mnie na:
Facebook: http://www.facebook.com/wedkowanie
Twitter: https://twitter.com/#!/grafik2d
YouTube: http://www.youtube.com/wedkowanie
Strona www: http://www.wedkarstwo.lucio.pl
Instagram: http://instagram.com/wedkowanie
Pinterest: http://pinterest.com/wedkowanie
Google +: https://plus.google.com/u/0/107013739160333704717/posts

Wędkarstwo Lucio to nieszablonowe filmy wędkarskie z wypraw nad wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnych. Od 2010 roku zrzesza w serwisie Youtube największą w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela Wędkarstwo Lucio i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo amatorskie.

2015r. srebrna odznaka PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego, top 10 najchętniej oglądanych kanałów na Polskim YouTube w kategorii sport wg. Sotrender
2014r. wyróżnienie Planete+ dla najbardziej inspirującego vlogera
2013r. finał „Blog roku" organizowanego przez Onet.
2010r.- nieprzerwanie lider filmów wędkarskich na Polskim Youtube

Raz w roku organizowane są ogólnopolskie 2-u dniowe zawody wędkarskie o "Puchar Wędkarstwo Lucio", w których zawodnikami są widzowie z całej Polski.

Łukasz Żółty (Lucio) to z wykształcenia grafik komputerowy, który od 1999r, każdą wolną chwilę spędza nad wodą z wędką w ręku. Wędkarstwo to jego hobby i wielka pasja. Od 2010 roku obok wędkarstwa jako druga pasja zrodziło się nagrywanie filmów z wypraw wędkarskich.

Kontakt na stronie www.wedkarstwo.lucio.pl

Film znajduje się w katalogu: Wędkarstwo podlodowe


więcej

Komentarze