Ale Dziura - Jaskinia Biała Dziupla - Jak podziemna Rafa Koralowa00:07:40

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kmilek
Jaskinia Biała Dziupla - to jaskinia z cyklu tych odkop sobie wejście sam... - Jest to dziewicza jaskinia, która wygląda jak podziemna rafa koralowa, ta jaskinia skradła moje serce

Tym Razem do jaskini zabrali mnie Ania i Kuba  @Raiders of Agharta 
Z kanału: https://www.youtube.com/@raidersofagharta
Ich media społecznościowe:
https://www.instagram.com/raiders_of_agharta/
https://www.instagram.com/sandacz_z_rzeki_trynki/


Jaskinia została odkryta zupełnie przez przypadek przez Pawła Sojkę i Wojtka Bednarczyka 30 maja 2020r. W jednej ze skał zauważyli niewielką skalna rurkę, do której włożyli 3 metrowy kij. Okazało się, że tym kijem wewnątrz skały mogą machać w każdym kierunku. Wsadzili tam kamerę i okazało się że za 20centymetrową skalną ścianą jest ogromna przestrzeń...


Zapraszam na:
Kursy wspinaczki skalnej z szkołą wspinania Kowalscy Team.
Wycieczki jaskiniowe o całym przekroju trudności od tych lightowych do tych extremalnych, tych pionowych i całkiem poziomych - wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, między innymi: instruktorów sportu, instruktorów wspinaczki, instruktorów rekreacji ruchowej, instruktorów survivalu, a także przeszkolonych grotołazów.
Wycieczki na Via Ferraty razem z kursem i przeszkoleniem poruszania się po nich.
Organizujemy wycieczki terenowe po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej oraz po małopolskich lasach.

KONTAKT: kontakt@kowalscyteam.pl

https://www.facebook.com/KowalscyTeam
https://www.instagram.com/kamil_kowalski_team/


UWAGA:
Nie naśladuj osób na filmie, nie wchodź do jaskiń na własną rękę - jest to skrajnie niebezpieczne! Jeśli chcesz chodzić po jaskiniach, poszukaj klubu taternictwa jaskiniowego - tam dowiesz się jak to robić bezpiecznie lub znajdź instruktora/firmę/osobę, która cię przeszkoli i oprowadzi w bezpieczny sposób.


Podróże, pasja, marzenia, szaleństwo, motywacja! To właśnie My!


#jaskinia #ciekawostki #eksploracja
#caving #underground #cave #jaskinie
#cavinggonewrong #exploring
#speleologia #grotołaz #speleology
#speleo #caveman #urbex #Survival #archeologia
#KowalscyTeam
Kowalscy Team, Ale Dziura, Ale Lufa, Ciekawostki, jaskinia, jaskinie, eksploracja, Eksploracja jaskiń, poszukiwacze, speleologia, speleo, grotołaz, wypadki w jaskiniach, wypadki jaskiniowe, historia jaskini, archeologia, odkrycie, wykopaliska, historia, poszukiwania, poszukiwacz, jaskinie jury, Jaskinie w tatrach, szlak turystyczny w jaskini, archeolodzy w jaskini, bilety do jaskini, ceny biletów do jaskini, grota, kurs jaskiniowy, wycieczki po jaskiniach, turystyka jaskiniowa, jaskinie w tatrach, zwiedzanie jaskiń, trener, trening, trener personalny, instruktor, góry, wspinaczka, instruktor wspinaczki, kurs wspinaczki, piękne miejsce, piękne miejsca, gdzie jechać na wycieczkę, gdzie na wycieczkę, wycieczki, gdzie na weekend, ciekawe miejsca na wycieczki, ciekawe szlaki turystyczne, ciekawe szlaki w górach, gdzie w góry z dzieckiem, atrakcje dla dzieci, miejsca do zwiedzania, gdzie na weekend z dzieckiem?

Cave, speleology, caveman, caving, caving gone wrong, cave exploring disasters, exploring, claustrofobia, claustrophobia, fobia.

Urbex, Urbex Polska, underground, survival, Survival Polska

Jasna strona, Planeta faktów, Nieznana lista, Strasznie Ciekawe, Bardzo Ciekawe, Ciekawostki
więcej

Komentarze