WJECHAL W LAMBO00:00:57

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
Oto 8 z najbardziej niepokojących rzeczy złapany na Dashcam Footage. Są to jedne z najbardziej niepokojących, przerażających, szokujących i przerażających filmów z kamerki samochodowej Dash Cam Videos ( Scary Dashcam Videos , Scariest Dash Cam Footage , Disturbing Videos From Around the Internet , Most Terrifying Dashcam Videos on the Internet ). Najbardziej szokujące filmy z internetu
Kamery samochodowe nie zawsze rejestrują tylko zwykłe nagrania z jazdy. Czasami filmują rzeczy, które są wręcz przerażające, uwieczniając rzeczywistość w jej najbardziej przerażającym wydaniu. Gotowy na poważne przerażenie? Oto 5 przerażających filmów sfilmowanych przez dashcam! Na tej liście przyjrzymy się najbardziej niepokojącym nagraniom, jakie kiedykolwiek zostały zarejestrowane przez kamerkę samochodową, które, szczerze mówiąc, pozostawią cię z dreszczami na ciele.

Poważnie, jeśli chodzi o przerażające filmy, które mogą sprawić, że każdy wyskoczy z skóry, istnieje wiele opcji, które sprawią, że twoje serce zacznie szybciej bić. Jednak lista przerażających filmów, które mam tutaj dla Ciebie, przewyższa prawie wszystkie straszne filmy, z którymi mogłeś się kiedykolwiek zetknąć. Po zobaczeniu tych przerażających filmów, będziesz bardziej czujny na drodze.
Najbardziej NIEPOKOJĄCE Nagrania z KAMERKI SAMOCHODOWEJ
Skończyłeś oglądać? To świetnie!
Który z tych strasznych filmów wystraszył Cię najbardziej? Daj mi znać poniżej w komentarzach!
Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA/join

INSTAGRAM: pafi.youtube _

zrzutka - https://zrzutka.pl/fxvd9h

server discord - INTERNETOWI WYJADACZE
moje inne kanały
- PAFI +
https://www.youtube.com/channel/UC5bJlp9QHJxSE5HiQc46mhg

- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng
Donate - https://tipo.live/p/pafi
email:patryk910500@gmail.com _

Komentarze