Straszne filmy, które musisz zobaczyć | Wielka Stopa | Goblin | Tajemnicze Stworzenia00:15:52

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
---------------------------------------------------------------------------------
Prezenty dla mamy - https://pafistore.wixsite.com/prezent-dla-mamy
----------------------------------------------------------------------------------
Witajcie na naszym kanale, gdzie dzisiaj przedstawiamy Wam kolejną porcję przerażających wideo. Przygotujcie się na wstrząsające doświadczenia i tajemnicze zdarzenia, które nie dają się wytłumaczyć.

W pierwszym nagraniu świadek zaskakuje dziwne odgłosy dochodzące z podwórka. Postanawia zbadać, co je powoduje, a to, co zobaczył na swojej kamerze, przeraża go do szpiku kości. Ogromna, owłosiona postać ucieka z miejsca, pozostawiając pytanie, czy to była prawdziwość czy może coś innego. Czekamy na Wasze opinie w komentarzach!

Następne wideo to kolejna przerażająca historia opowiedziana przez użytkownika TikToka o pseudonimie Squatch. W trakcie wędrówki po lesie, bohater odkrywa, że jest śledzony. Szybko sięga po telefon i nagrywa prześladowcę. Co nagrał na kamerze przechodzi wszelkie wyobrażenia i budzi pytanie, czy to prawdziwy Bigfoot, czy też oszustwo. Udostępnijcie swoje przemyślenia w komentarzach!

Kolejne niesamowite nagranie pochodzi z kanału bull eaters. Podczas wycieczki do lasu, przypadkowo coś dziwnego zostało zarejestrowane na kamerze. Ledwie widoczna postać porusza się wokół, budząc pytanie, czy to była obecność paranormalna, czy też tylko oszustwo. Czekamy na Wasze opinie!

Na TikToku, użytkownik renmay podzielił się swoim przerażającym doświadczeniem. W filmie przedstawiającym ich szczęśliwe życie rodziny, nagle na kamerze pojawiło się coś niezwykłego, co wstrząsnęło wszystkimi. Ciemna postać w kształcie cienia, wykonująca dziwne gesty przy łóżeczku ich dziecka, stworzyła atmosferę autentyczności. Co o tym myślicie? Czy to było coś jeszcze bardziej niebezpiecznego? Opowiedzcie nam o swoich przemyśleniach w komentarzach!

Mafia 300C, popularny użytkownik TikToka, nagrał coś interesującego podczas powrotu do domu. Na czwartym piętrze budynku pojawiła się tajemnicza postać zachowująca się nieludzko. Czy to był duch czy kolejne oszustwo? Udostępnijcie swoje zdanie w komentarzach!

Na kanale YouTube jjpd Productions, osoba nagrała coś niezwykłego podczas spaceru po ulicy. Przyziemna istota przypominająca goblina przyciąga uwagę i w momencie, gdy zauważa osobę nagrywającą, gwałtownie pędzi w jej stronę. Czy to był prawdziwy goblin czy sprytne oszustwo? Czekamy na Wasze komentarze!

Na zakończenie, kanał dark Elias przedstawia historię chłopców, którzy odwiedzają swoją szkołę w nocy. Coś tajemniczego i niebezpiecznego zmusza ich do ucieczki. Czy chcielibyście odwiedzić tę szkołę i przekonać się o jej tajemnicach? Udostępnijcie swoje myśli w komentarzach!

Przygotujcie się na dreszczyk emocji i udostępnijcie swoje przemyślenia w komentarzach pod tym filmem. Jeśli podoba Wam się nasz kontent, nie zapomnijcie polubić, udostępnić i subskrybować nasz kanał. Włączcie również powiadomienia, aby być na bieżąco z naszymi nowymi treściami.
Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA/join

INSTAGRAM: pafi.youtube _

zrzutka - https://zrzutka.pl/fxvd9h

server discord - INTERNETOWI WYJADACZE
moje inne kanały
- PAFI +
https://www.youtube.com/channel/UC5bJlp9QHJxSE5HiQc46mhg

- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng
Donate - https://tipo.live/p/pafi
email:patryk910500@gmail.com _

Komentarze