Top 5 PRZERAŻAJĄCYCH FILMÓW, które cię PRZESTRASZĄ!00:10:24

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
Hotel Stanley: Nawiedzone korytarze i tajemnicze drzwi | Film Paranormalny

Czy Hotel Stanley w Kolorado jest naprawdę nawiedzony? Odkryj prawdę w tym hipnotyzującym filmie! Hotel Stanley, piękny i tajemniczy, był inspiracją dla kultowego Overlook Hotelu z filmu Lśnienie. Prześledź wraz z Ericem B. długie korytarze tego niezwykłego miejsca. Nagle jednak, drzwi zamykają się gwałtownie przed nim, pomimo braku widocznej obecności. Czy to działanie duchów czy tylko oszustwo? Podziel się swoimi myślami w komentarzach poniżej!

#2
Tajemnicze nagranie z monitora dziecka: Czy coś pociągnęło chłopca? | Paranormalne zjawisko

Przez to nagranie Redditowego użytkownika danke kangs gf krążą dreszcze. Nagranie monitora dziecka odkrywa przerażające zdarzenie, w którym coś pociągnęło dwuletniego chłopca za nogi o 3 nad ranem. Czy to tylko dziecko wykonujące dziwne ruchy, czy może paranormalne zjawisko? Odkryj prawdę i podziel się swoimi opiniami na ten temat!

#3
Niepokojące odkrycie w opuszczonym domu | Paranormalne spotkanie

Kiedy grupa osób eksploruje opuszczony dom w Japonii w poszukiwaniu zjawisk paranormalnych, nagranie kamery termowizyjnej ujawnia coś przerażającego. Na 55. sekundzie filmu zauważysz czarne włosy poruszające się na krześle. Czy to tylko złudzenie czy coś więcej? Przekonaj się sam i podziel się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach!

#4
Krwawa Mary: Upiorna postać na nagraniu TikToka | Legenda czy rzeczywistość?

Francesca Batus udostępniła nagranie, które pokazuje ją i jej przyjaciela biorących udział w tajemniczym wyzwaniu Krwawa Mary. Nagle jednak na długim korytarzu ukazuje się przerażająca postać, która sprawia, że nagranie zostaje przerwane. Czy to tylko oszustwo czy rzeczywiście Krwawa Mary? Odkryj tę zastraszającą prawdę!

#5
Nawiedzona świątynia masońska: Przerażające spotkanie z duchem | Eksploracja Paranormalna

Chris z kanału YouTube Urbex Hill ponownie zapuszcza się w nawiedzoną świątynię masońską w Cleveland, Ohio. Podczas eksploracji doświadcza przerażającego zamknięcia drzwi i zaskakującego odkrycia - drzwi, które wcześniej zamknął, znów są zamknięte. Czy to tylko przypadek czy coś więcej? Odkryj, jakie tajemnice kryje ta świątynia i podziel się swoimi przemyśleniami na temat tej zastraszającej sytuacji.
Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA/join

INSTAGRAM: pafi.youtube _

zrzutka - https://zrzutka.pl/fxvd9h

server discord - INTERNETOWI WYJADACZE
moje inne kanały
- PAFI +
https://www.youtube.com/channel/UC5bJlp9QHJxSE5HiQc46mhg

- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng
Donate - https://tipo.live/p/pafi
email:patryk910500@gmail.com _

Komentarze