Oszukaj swój mózg, żeby lubił robić trudne rzeczy. Ta apka Ci pomoże00:13:54

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: RobertMarchel
https://www.lifemasters.pl/

Masz słomiany zapał? Ciężko Ci się zmotywować do pracy, do nauki, albo do zdrowego stylu życia? Okazuje się, że to zupełnie normalne - i to nie jest Twoja wina.

Pozwól, że zdradzę Ci jaki jest Twój jeden największy wróg, który powstrzymuje Cię przed osiągnięciem olbrzymiego życiowego sukcesu - i to na każdym polu np. w dziedzinie Zdrowia, finansów czy relacji. Dzisiaj podzielę się z Tobą świeżymi odkryciami nauki, o których nadal prawie nikt nie wie.

Powiem Ci nie tylko jak tego wroga pokonać, ale wręcz jak wykorzystać jego moc na swoją korzyść. To będzie garść wiedzy, która naprawdę może wpłynąć to jak będzie wyglądała reszta Twojego życia - więc oglądaj do końca.

Niestety to nie jest tak, że jak tylko wstajemy z rana to wręcz nie możemy się doczekać, żeby się nawodnić, zacząć ćwiczyć czy czytać jakieś rozwojowe książki - tylko raczej ciągnie nas do wciśnięcia drzemki w budziku czy ewentualnie sprawdzenia co się dzieje w social mediach.

Nie ciągnie nas do tego, żeby kiełki z awokado popijać smoothie ze szpinaku, ale zdecydowanie nas ciągnie do tego, żeby tłuste frytki zagryźć bekonem i popić cola.

Ciągnie nas do lenistwa, ciągnie nas do wygody, do tłustych i słodkich rzeczy - które są najczęściej niezdrowe.

Ciągnie nas do siedzenia w telefonach i ogladania bzdurnych, ale śmiesznych filmów, ciągnie nas do gier komputerowych i pornografii, ale dużo mniej nas ciągnie do pracy, do uprawiania sportu czy do spotkań ze znajomymi.

To wszystko jest zupełnie normalne i każdy tak ma w mniejszym lub większym stopniu. Byłoby wręcz dziwne, gdyby było inaczej.

Komentarze