Nagrania których nikt nie potrafi wyjaśnić!00:12:57

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
Nagrania, których nikt nie potrafi wyjaśnić - Numer 21: Demoniczna Stara Wiedźma

Głównym bohaterem filmu jest zespół YouTube The New Reality Paranormal, który otrzymuje zgłoszenie dotyczące nadprzyrodzonej aktywności w domu pewnego mieszkańca. Postanawiają zbadać tę sprawę i rozpoczynają od rejestrowania tzw. EVP (Elektroniczne Nagrania Zjawiskowych Zdarzeń). Podczas nagrywania zadają pytania duchom i otrzymują bezpośrednie odpowiedzi, w tym potwierdzenie obecności ducha za pomocą pukania. Jednak pojawia się pytanie, czy te dźwięki były spowodowane przez nadprzyrodzone istoty czy może ktoś celowo pukał. Ostatecznie widzowie są pozostawieni z tym pytaniem, aby sami przemyśleli tę zagadkę.

Nagrania, których nikt nie potrafi wyjaśnić - Numer 20: Czy najbliżsi nam ludzie są... prawdziwi?

YouTuberzy Life of Luxury biorą na warsztat historię Emily, której ojciec rzekomo się zmienił i nie jest już tym samym człowiekiem. Podczas przeprowadzania wywiadu z córką Emily, ojciec wchodzi do pokoju i przynosi niepokojąco wyglądające mleko. W trakcie tego zdarzenia słychać dziwny jęk, a później na nagraniu widać, jak potwór wchodzi do pokoju córki. Chłopcy pędzą do środka, ale druga postać już zniknęła. Film sugeruje, że to, co wydaje się być ojcem Emily, jest w rzeczywistości demonem stworzonym dla lepszego contentu. Jednak nie jest pewne, czy to naprawdę tylko fikcja, co pozostawia widzów z niepokojącą możliwością istnienia czegoś paranormalnego.

Nagrania, których nikt nie potrafi wyjaśnić - Numer 19: Duch lasu

Użytkownik Reddit podziela zdjęcie zrobione na skraju lasu w Północnej Karolinie, na którym można dostrzec niepokojącą twarz. Film przedstawia różne teorie, że zdjęcie zostało poddane edycji graficznej lub jest wynikiem pareidolii. Jednak istnieje również możliwość, że to coś niewytłumaczalnego i być może paranormalnego. Wszystko to prowadzi do ostrzeżenia, że lepiej trzymać się z daleka od tego lasu, jeśli zdjęcie jest autentyczne.

Nagrania, których nikt nie potrafi wyjaśnić - Numer 18: Zapomniany magazyn

YouTuber This is Dan Bell wraz ze swoim zespołem odważa się zbadać długo opuszczony magazyn na zachodzie Baltimore. Podczas eksploracji słyszą niezidentyfikowane dźwięki, kroki i głosy, co sugeruje obecność nieproszonych gości. Mimo to kontynuują badanie i rejestrują kolejne tajemnicze dźwięki. Film sugeruje, że może istnieć coś nadprzyrodzonego w tym miejscu, jednak zespół zaleca zostawienie gości w spokoju.

Nagrania, których nikt nie potrafi wyjaśnić - Numer 17: Dokuczające pukanie

Youtuber SmugPuppy nagrywa niepokojące pukanie, które dochodzi z różnych miejsc w jego domu. Podczas dochodzenia nie znajduje żadnych widocznych źródeł dźwięku, a stukanie przemieszcza się po pokoju. Nagle po otwarciu drzwi, pukanie przenosi się gdzieś indziej, a YouTuber dostrzega tajemnicze światła, które wydają się być urządzeniami. Nagranie kończy się na zaskakującym znalezisku w salonie. Film sugeruje, że w domu mężczyzny może istnieć coś nadprzyrodzonego, które bawi się z jego obecnością.

Nagrania, których nikt nie potrafi wyjaśnić - Numer 16: Głodny Duch

Zespół YouTube Haunted Real Estate Investigations dzieli się nagraniem zarejestrowanym na kamerze monitoringu w przeklętej posiadłości. Nagranie ukazuje szafki, które otwierają się i zamykają w sposób nieprawdopodobny dla ludzi. Zespół sugeruje, że może mieć do czynienia z głodnym duchem, jednak chciałby zobaczyć więcej nagrań, aby wyciągnąć pełniejsze wnioski. Film ostrzega mieszkańców przed szafkami o północy, sugerując ich potencjalnie niebezpieczną naturę.

Nagrania, których nikt nie potrafi wyjaśnić - Numer 15: Przeklęta Willa Anchorage

Zespół YouTube Paranormal Quest przeprowadza dochodzenie w Willi Anchorage, która jest przeklęta według lokalnych przekazów. Podczas nagrywania dochodzi do niewytłumaczalnych dźwięków, rejestrowanych na kamerze, oraz do zarejestrowania postaci na urządzeniu kinect. Podczas interakcji z duchami, członkowie zespołu doświadczają dziwnych zdarzeń, takich jak poruszająca się kurtka i uczucie szarpania. Film sugeruje, że miejsce to może być rzeczywiście nawiedzone przez nadprzyrodzone istoty.
Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA/join

INSTAGRAM: pafi.youtube _

zrzutka - https://zrzutka.pl/fxvd9h

server discord - INTERNETOWI WYJADACZE
moje inne kanały
- PAFI +
https://www.youtube.com/channel/UC5bJlp9QHJxSE5HiQc46mhg

- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng
Donate - https://tipo.live/p/pafi
email:patryk910500@gmail.com _

Komentarze