Top 5 STRASZNYCH FILMÓW, Których NIKT Nie Potrafi WYJASNIĆ!00:10:45

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
---------------------------------------------------------------------------------
Prezenty dla mamy - https://pafistore.wixsite.com/prezent-dla-mamy
----------------------------------------------------------------------------------
Witajcie! Dzisiaj przygotowałem dla was zestawienie pięciu najbardziej przerażających nagrań, jakie kiedykolwiek pojawiły się na YouTube. Jeśli jesteście gotowi na dreszczyk emocji i przerażające chwile, to ten film jest dla was!

Nagranie z nawiedzonego domu w Turcji! - Opublikowane przez użytkownika paranormal me, to nagranie, które przeniesie was do przerażającego pokoju pełnego śmieci i tajemniczych przedmiotów. Czy ten dom jest nawiedzony? Obejrzyjcie wideo i odkryjcie sami.

Mroczny mnich w opuszczonym zamku! - To nagranie opublikowane przez kanał straszne filmy przedstawia starą, opuszczoną budowlę, w której pojawia się upiorny mnich. Czy to autentyczne nagranie? Przekonajcie się sami.

Przerażające spotkanie w nocy! - Znany użytkownik TikToka, old folkie John, udostępnił nagranie, na którym w środku nocy zjawia się przerażające stworzenie. Co to jest i czego chciało od Jona? Oglądajcie i dowiecie się sami.

Dziwne stworzenie w domu! - Nagranie opublikowane na kanale in shark 2010 przedstawia tajemnicze stworzenie, które odwiedza dom mężczyzny w środku nocy. Czy to naprawdę istota pozaziemska? Czy to oszustwo? Wszystko wskazuje na to, że coś dziwnego się dzieje.

Ukryty duch na strychu! - Autor tego filmu, sigatube, udostępnił nagranie z tajemniczo poruszającym się krzesłem na strychu. Czy to dowód na istnienie duchów? Czy może to efekt specjalnych efektów wideo? Odkryjcie to sami.

Jeśli jesteście gotowi na najstraszniejsze nagrania, jakie kiedykolwiek zobaczyliście, to koniecznie obejrzyjcie ten film. Ale ostrzegam was - te niesamowite i przerażające chwile mogą sprawić, że zaczniecie wierzyć w świat nadprzyrodzonych zjawisk. Przygotujcie się na emocjonującą podróż do nieznanych rejonów strachu.
Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA/join

INSTAGRAM: pafi.youtube _

zrzutka - https://zrzutka.pl/fxvd9h

server discord - INTERNETOWI WYJADACZE
moje inne kanały
- PAFI +
https://www.youtube.com/channel/UC5bJlp9QHJxSE5HiQc46mhg

- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng
Donate - https://tipo.live/p/pafi
email:patryk910500@gmail.com _

Komentarze