10 największych WOJOWNIKÓW w historii [TOPOWA DYCHA]00:10:46

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Topowa_Dycha
W dzisiejszym odcinku przedstawię wam 10 wojowników, którym Conan mógłby pozazdrościć. Poznajcie wybitnych szermierzy, wojów i przywódców z którymi lepiej nie zadzierać!

Już 26 sierpnia w Warszawie na Stadionie Narodowym odbędzie sie Spartan Race, w którym biorę udział. Już teraz możecie dołączyć do drużyny Topowej Dychy i wraz ze mną pokonąć 5-kilometrowy bieg z przeszkodami. Korzystając z kodu "WWPGE" i dołączając do mojej drużyny (PIN: 102017) uzyskacie łącznie aż 46% znizki na zapisy! Ruszamy o godzinie 10:45. Więcej szczegółów znajdziecie wkrótce na moim facebooku - Piona!

www.spartanrace.pl

⓾ ⓽ ⓼… Odliczanie czas zacząć! Dyszka faktów, ciekawostek lub po prostu informacji, które raz cię rozbawią, a kiedy indziej wzruszą do łez. Od teorii konspiracyjnych, przez nietypowe wydarzenia, aż do najdziwniejszych wynalazków.KONIECZNIE ZOBACZ MÓJ KANAŁ O TEORIACH SPISKOWYCH - https://www.youtube.com/topoweteoriespiskoweⓈ Subskrybuj kanał: https://www.youtube.com/user/topowadycha
ⓕ Polajkuj facebooka: http://www.facebook.com/TopowaDychaPL
Ⓘ Sprawdź mój Instagram: https://instagram.com/topowadycha/Program jest oficjalną polską wersją językową serii Alltime10s.

--
https://www.facebook.com/Mediakrafttv
https://instagram.com/mediakraft.tv
https://twitter.com/mediakraftpl
https://www.youtube.com/user/Mediakraftpolska

Film wyprodukowany przez:
Mediakraft PL Sp. z o.o.
ul. Nowy Świat 60/8, 00-357 Warszawa
Managing Directors: Levent Gültan, Ryan Socash
Mediakraft PL Sp. z o.o. is a subsidiary of Mediakraft Networks GmbH

Film znajduje się w katalogu: MILITARIA


Komentarze