Top 5 filmów o strasznych stworzeniach, których nigdy nie widziałeś!00:09:46

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
Witajcie w kolejnym przerażającym zestawieniu filmów, które dosłownie wstrząsnęły światem internetu! Dziś przedstawimy Wam top 5 filmów z tajemniczymi i niepokojącymi stworzeniami, których nigdy dotąd nie widzieliście.

Yowie na Dachu
Pierwszy film, którym się zajmiemy, to niepokojące nagranie opublikowane na TikToku przez użytkownika Kangaroo Island Kitty. Nagle w trakcie zwykłego dnia kotki zarejestrowały dziwaczne dźwięki, a na dachu pojawiła się tajemnicza istota, która mogła być właśnie Yowie, australijskim odpowiednikiem Bigfoota.

Goatman czy Człowiek w Kostiumie?
Kolejny film pochodzi z kanału these dark adventures na YouTube. Nagranie przedstawia mężczyznę, który przypadkowo napotyka na istotę z rogowymi wyrostkami. Czy to Goatman, czy ktoś w kostiumie? Tajemnicza tożsamość pozostaje nierozwikłana.

Bigfoot na Łodzi
Następny film to tajemnicza istota przypominająca Bigfoota, nagrana przez osobę na łodzi w Ontario, Kanada. To nagranie wciąż wzbudza wiele spekulacji, czy to prawdziwy Bigfoot czy może tylko żart w kostiumie.

Niezidentyfikowana Istota na Nocy
Materiał z konta Swatch me now pokazuje niezwykłą istotę w krzakach i trawach, która nagranie na początku ignoruje, ale później gwałtownie reaguje na obecność kamery. Co to za stworzenie i dlaczego pojawiło się w nocy?

Spotkanie z Obcym
Na zakończenie, film, który wstrząśnie Twoją wyobraźnią. Nagranie przedstawia wysokiego szarego obcego, a reakcja operatora kamery mówi sama za siebie. Czy to dowód na istnienie obcych na Ziemi?

Te filmy pozostawiają wiele pytań bez odpowiedzi. Czy to autentyczne nagrania paranormalnych istot, czy może tylko sprytna gra kamerzystów? Ocenę zostawiamy Wam. Subskrybujcie nasz kanał, aby nie przegapić więcej niepokojącej zawartości. Jesteśmy Sir Spooks, i do zobaczenia w następnym filmie!
Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA/join

INSTAGRAM: pafi.youtube _
moje inne kanały
- PAFI +
https://www.youtube.com/channel/UC5bJlp9QHJxSE5HiQc46mhg

- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng

email:patryk910500@gmail.com _
więcej

Komentarze