432 Hz Najlepsza Medytacja Miłości. Afirmacje. Uzdrawiaj serce i życie. Wysokie wibracje.00:24:30

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
Wykonując tę medytację z najlepszymi intencjami, dajesz jej moc uzdrawiania i podnoszenia wibracji. Ta moc płynie od Ciebie do innych, a następnie wraca od innych do Ciebie o wiele potężniejsza. Pozwól sobie to poczuć. Bo mówi do Ciebie miłość. Przeczytaj więcej o medytacji poniżej.
Słowa: Klaudia Pingot
Muzyka: Mariusz Maciej Drozdowski
Montaż video: Aga Machnikowska

Słowa medytacji zostały napisane przeze mnie w czasie, gdy czułam, że sama jestem w wysokich wibracjach i w połączeniu z Miłością (przez duże M). Zainspirował mnie śpiew Mei Lan - wokalistki, której głos zachwyca tysiące osób na świecie. Zanim jeszcze nagrałam medytację a Mariusz (kompozytor) tworzył do niej muzykę, miałam silne poczucie, aby przed premierą na Youtube doenergetyzować ją intencjami i energią osób z naszej przestrzeni.
Jeszcze więc przed oficjalną publikacją medytowało z nią kilka tysięcy osób (uczestnicy Kwantów Przeznaczenia), aby zwiększyć jej potencjał energetyczny. Ty również podnosisz jej wibracje za każdym razem, gdy ją odsłuchujesz. Dołącz więc ze swoją dobrą energią i poczuj jak to, co dajesz, wraca z większą mocą. Moim zamysłem jest, by każdy poczuł, że wibracje tej medytacji zaczynają wypełniać jego życie i świadomość.

W medytacji czasem występują sformułowania takie jak Już się nie boję albo Świecę, nie przygaszając innych. Osoby zainteresowane rozwojem czasem uznają, że nie można używać zaprzeczeń nie, bo umysł lub Wszechświat ich nie rozumie. Chcę tu więc wyjaśnić, że nie działa to w tak zero-jedynkowy sposób. Jeśli dane postanowienie np. Już się nie boję jest w pełni świadome i w wysokich wibracjach - to dokładnie właśnie taki sygnał wysyłamy zarówno sobie, jak i światu.

Niech ta medytacja Ci służy.
Dziękuję, że jesteś.
Ubuntu - ja jestem, bo Ty jesteś.

Klaudia
więcej

Komentarze