Medytacja do snu. Kosmiczna podróż. Uzdrawiające kody i wibracje dla podświadomego umysłu.01:21:39

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
Cześć,
Za chwilę odbędziesz podróż do gwiazd. Najdalszą i najpiękniejszą, której możesz doświadczyć. Wrócisz świadomością i sercem do miejsca, z którego pochodzisz i do którego kiedyś wrócisz.
Podczas tej kosmicznej podróży odwiedzisz swój dom. Znajdziesz tam ukojenie i moc, które wypełnią Twoje serce.
---------------------
Dziękuję za wszelkie wsparcie mnie i tej przestrzeni - komentarzami i udostępnieniami. Można też podziękować w formie wpłaty 10 - 20 złotych lub dowolnej kwoty, klikając w ikonkę wsparcia pod filmem.
--------------------
Ułożyłam i nagrałam tę medytację z intencją, by sobie przypomnieć, kim jesteśmy i skąd pochodzimy.
Piękna kompozycja muzyczna stworzona przez Mariusza Drozdowskiego pomaga nastroić mózg na odpowiednie częstotliwości, a moje słowa wprowadzą serce w najwyższe wibracje.
Podczas podróży na kraniec galaktyki doświadczysz, że każda ciemność i każda pusta zawiera w sobie nieograniczony potencjał możliwości. Przestaniesz się bać tego, co jest cieniem, ucząc się rozświetlać każdą życiową sytuację światłem świadomości i miłości.

Medytacja zawiera także 33 afirmacje, które kierują Cię ku prawdzie na swój temat - m.in że jesteś twórcą tego, co jest i odbiorcą tego, co tworzysz, a więc masz w sobie boską mocą kreacji. Bóg/Quantum/wyższa inteligentna energia nie są poza Tobą, są w Tobie. A Ty jesteś Istotą Światła.
Poczuj to w tej medytacji.
Nawet jeśli zaśniesz, Twoja podświadomość będzie przyjmować wibracje płynące z tej medytacji.
----------------------
Medytacja trwa 1 h i 21 minut i 21 sekund
Jej najkrótsza możliwa wersja to około 50 min. Po tym czasie zostały powtórzone wszystkie afirmacje, a na końcu znajduje się kompozycja muzyczna, która wprowadza w jeszcze głębszy sen lub dalszą medytację.
-------------------
Wszelkie reklamy w trakcie tej medytacji, tak jak w przypadku każdej innej na moim kanale, zostały wyłączone, by nic nie przerywało wspólnej Podróży do Gwiazd.

Zapraszam
Klaudia Pingot
więcej

Komentarze