Poczuj przepływ energii dostatku. Zrób ćwiczenie i medytację, by wejść w wibrację obfitości.00:53:29

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
Cześć Qmple! Już w najbliższych dniach płyniemy w Quantum. Zapraszam! https://klaudiapingot.pl/produkt/q-sercu/

W tym filmie sporo wiedzy i praktyki. Film trwa ponad 50 minut i każdy z poniższych punktów jest warto skupienia i zaangażowania.
Przed nami
- 8 kroków do obfitości i otworzenia się na przepływ pieniędzy
- coaching obfitości
- ćwiczenie budowania relacji z pieniędzmi
- medytacja Ocean dostatku (nowa wersja).

Ach... będzie się działo! Zapraszam Was gorąco i płyniemy.

A tymczasem zobaczcie, co pisali Podróżnicy Quantum Przepływu w ubiegłym roku:

Kasia: Kochani! U mnie już się dzieje! Wczoraj odebrałam kluczyki od samochodu, o którym myślałam juz od pięciu lat. Teraz stwierdziłam, że już czas, koniec czekania W środę idę na rozmowę kwalifikacyjną z ogłoszenia o pracę z poniedziałku.

Adrianna: Ubuntu kochani, medytacje są wspaniałe po dwóch naszych wspólnych spotkaniach na żywo kolejnego dnia dostałam aż 2 zaproszenia na rozmowę o pracę i udało mi się sprzedać przedmioty które wystawiłam. Quantum działa i intencje się spełniają. Klaudio bardzo dziękuję za to co robisz. Ubuntu.

Ela C. Medytacja ugruntowania petarda

Justa: Od jakiegoś czasu czuję tą moc, najważniejsze intencje zaczęły się spełniać. Wiele niespodziewanych, niesamowitych rzeczy po prostu zaczęło się dziać.

Podróżniczka QP 2020: To jest jakiś kosmos! Właśnie skończyłam moduł 1. Wprowadzenie niezwykle interesujące i przyciagające, ale te chóry anielskie... tu gdzie JESTEM teraz w Srebrnej Górze pada deszcz, robiąc medytację synergii siedzę pod oknem dachowym i nagle z tego deszczu wyłania się słońce i mnie oświeca...i tak do końca. Teraz znowu jest jak było - MAGIA
więcej

Komentarze