Drużyna Brauna w trasie po Polsce: KOSZALIN02:42:21

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Wesprzyj naszą pracę darowizną: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
_____________________________________________________________________________________
Z trzech partii wchodzących w skład Konfederacji, ugrupowanie Grzegorza Brauna wydaje się być nieco ignorowane przez swych koalicjantów, a w przekazie mediów głównego nurtu praktycznie w ogóle nie istnieje. Ta swoista zmowa milczenia najprawdopodobniej obliczona jest na marginalizację kandydatów o wyrazistych poglądach, z których Konfederacja Korony Polskiej do tej pory była znana.

W tej sytuacji uznaliśmy, że warto wyruszyć z kamerą w podróż za Grzegorzem Braunem, który w ostatnim tygodniu kampanii wyborczej przemierza całą Polskę, aby prezentować wyborcom swych najlepszych ludzi. Wybraliśmy na ten cel północ naszego kraju, tj. Pomorze i Kujawy, ponieważ tam nawet kandydaci Ruchu Narodowego i Nowej Nadziei są mało znani, a co dopiero Drużyna Brauna.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji eMisji.Tv z najciekawszych wydarzeń politycznych w Bydgoszczy, Szczecinie, Koszalinie, Gdańsku i Gdyni, gdzie każdego dnia ludzie Korony stawiają czoła cieniom Mordoru, które lata temu spowiły naszą ojczyznę i samoistnie nie ustąpią nigdy.
_____________________________________________________________________________________
PONIŻEJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO KILKA OPCJI WSPARCIA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

PayPal: https://www.paypal.com/donate/?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl
Tradycyjne przelewy na konto banku w Polsce:
33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Dla przelewów z zagranicy kod SWIFT/BIC: NESBPLPW

Szczegółowe informacje o wsparciu naszej stacji znajdziecie Państwo tutaj: https://emisja.tv/wsparcie-wplaty/ Zapraszamy również do zapoznania się z działalnością naszej fundacji, o której również przeczytacie na naszej stronie internetowej: https://emisja.tv/inicjatywaprzeciwcenzurze/

W tytule przelewu prosimy wpisać: Darowizna na cele statutowe
Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!!
więcej

Komentarze