Drużyna Brauna w Gdańsku - w trosce o zdrowie Polaków - konferencja prasowa00:30:25

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Z trzech partii wchodzących w skład Konfederacji, ugrupowanie Grzegorza Brauna wydaje się być nieco ignorowane przez swych koalicjantów, a w przekazie mediów głównego nurtu praktycznie w ogóle nie istnieje. Ta swoista zmowa milczenia najprawdopodobniej obliczona jest na marginalizację kandydatów o wyrazistych poglądach, z których Konfederacja Korony Polskiej do tej pory była znana.

W tej sytuacji uznaliśmy, że warto wyruszyć z kamerą w podróż za Grzegorzem Braunem, który w ostatnim tygodniu kampanii wyborczej przemierza całą Polskę, aby prezentować wyborcom swych najlepszych ludzi. Wybraliśmy na ten cel północ naszego kraju, tj. Pomorze i Kujawy, ponieważ tam nawet kandydaci Ruchu Narodowego i Nowej Nadziei są mało znani, a co dopiero Drużyna Brauna.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji eMisji.Tv z najciekawszych wydarzeń politycznych w Bydgoszczy, Szczecinie, Koszalinie, Gdańsku i Gdyni, gdzie każdego dnia ludzie Korony stawiają czoła cieniom Mordoru, które lata temu spowiły naszą ojczyznę i samoistnie nie ustąpią nigdy.
więcej

Komentarze