TEDE ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA PROMO MIX00:01:47

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Najwiekszejol
Wytwórnia Wielkie Joł ma zaszczyt zaprezentować fragmenty najnowszej płyty Tede "Ścieżka Dźwiękowa", która pojawi się w sklepach już 19 czerwca 2008.

Jak zapowiada wytwórnia Wielkie Joł płyta zatytułowana Ścieżka Dźwiękowa to kolejna, nieprzeciętna produkcja, tego najbardziej rozpoznawalnego rapera. Ścieżka Dźwiękowa to płyta zupełnie inna niż wszystkie poprzednie, lecz jak zawsze szczera do bólu i kontrowersyjna.

Na płycie "Ścieżka Dźwiękowa" pojawi się kilkoro gości. Jak wcześniej poinformowała wytwórnia Wielkie Joł na krążku usłyszymy między innymi Johna Connora z legendarnej, amerykańskiej formacji Dog Eat Dog oraz Abla z zespołu Smagalaz. Kto jeszcze pojawia się na płycie? Posłuchajcie!

Płyta "Ścieżka Dźwiękowa" dostępna będzie w trzech wersjach: Pierwsza to klasyczne wydanie CD z nagraniem audio. Druga, ekskluzywna edycja "Ścieżki Dźwiękowej" to wydanie składające się z audio CD oraz płyty z filmem dokumentującym proces twórczy, jaki miał miejsce podczas nagrywania płyty w Wielkie Joł Studio. Trzecią wersją będzie wersja czysta albumu audio. Pozbawiona wulgaryzmów płyta pojawi się na rynku w ściśle limitowanej ilości 1000 egzemplarzy.

Muzykę na "Ścieżce Dźwiękowej" skomponował WDK. Stworzone specjalnie na ten album i starannie wyselekcjonowane kompozycje tworzą nie tylko tło muzyczne dla rapu Tede. Stanowią dla niego uzupełnienie i równowagę wynosząc jego rap wysoko ponad poziom innych rodzimych raperów.

Partnerzy: 4Fun.tv, Hip-Hop.pl, Onet.pl, Rapgra.com, GG:8333, GT Street & Style, CGM.pl, TVN TURBO, CKM, Samsung, Rennen.pl, Holahola.pl, PLNY Textylia, Vision Music, Multikino

Komentarze