TEDE N2 1099 PROMOMIX00:06:34

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Najwiekszejol
Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje szósty solowy album Tede. Dwupłytowa produkcja zatytułowana „Note2 już teraz w przedsprzedaży tylko w naszym sklepie internetowym Holahola.pl. Zachęcamy do wysłuchania nietypowego promomixu nadchodzącego wydawnictwa. Jak zapowiada wytwórnia Wielkie Joł, płyta Tede „Note2 to bezkompromisowe rozliczenie z rzeczywistością. Krok w przyszłość utrzymany w stylu z przeszłości. Najwyższej jakości rap Tede i wyśmienita muzyka w całości skomponowana przez wybitnego producenta o pseudonimie SirMichu stawia tę produkcję daleko przed konkurencją. 100% prawdziwego Hip-Hopu w najlepszym wykonaniu.

„Note2 to dwupłytowy album utrzymany w stylu dawnych produkcji Tede, lecz jednocześnie mocno innowacyjny. Cały album powstał w rekordowym jak na polską scenę Hip-Hopową tempie, bo niespełna w połtora miesiąca. Oprócz Tede, na płycie usłyszymy tylko gości nie związanych z Hip-Hopem. Wokalistę Mroza znanego z przeboju „Miliony monet, Pierwszą Damę Wielkie Joł - wokalistkę Setę, która nie dawno przyłączyła się do grona artystów Wielkie Joł i zaśpiewała na płycie Warszafskiego Deszczu „Powrócifszy. Ponadto wokalnie pojawiają się: Mr. Hide znany z utworu "Diler" na płycie Tede "Ścieżka Dźwiękowa" oraz Łysy Anioł i Sir Michu.

Dwupłytowy album "Note2" będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na zawartość muzyczną. Całość została ubrana w efektowną 28 stronnicową okładkę zaprojektowaną przez Zgrywusa i ilustrującą każdy utwór zawarty na płycie. Premiera płyty Tede "Note2" zapowiadana jest na 10 września 2009, ale już teraz możesz ją zamówić w nielimitowanej edycji dwupłytowej w przenajlepszym sklepie internetowym HOLAHOLA.PL. Wysyłka już 9 września 2009!

Komentarze