Warszafski Deszcz Powrócifszy... TRAILER00:02:18

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Najwiekszejol
Już 6 czerwca na Warszawę spadnie potężna dawka Warszafskiego Deszczu! Najpierw premiera najbardziej oczekiwanej płyty roku Warszafski Deszcz "Powrócifszy..." w Empiku Junior, a zaraz później oficjalne afterparty pod hasłem "Będzie pite za płytę". Obecność obowiązkowa!

6 czerwca 2009, po 10 latach od debiutanckiego albumu, Warszafski Deszcz powraca z nowym studyjnym materiałem. Z okazji premiery płyty „Powrócifszy odbędzie się koncert premierowy w salonie empik Junior, w Warszawie, przy ulicy Marszałkowskiej. W planie wieczoru: koncert promocyjny, spotkanie z fanami oraz podpisywanie płyt. Start już o 20:00. Prowadzenie: Rufin MC.

Następnie zapraszamy na oficjalne afterparty do klubu Harlem. Imprezowa podróż w czasie do lat '90 dwudziestego wieku. Na gramofonach Dj Abdool i Dj Tkaczu, prowadzenie Rufin MC. W planie niespodzianki muzyczne oraz prezenty od wydawnictwa Wielkie Joł. Start: 21:00, Wjazd: panie free, panowie 10PLN. Uwaga: w klubie obowiązuje selekcja, a wjazd jest tylko dla pełnoletnich.

Komentarze